Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az 4 lába van és NEM asztal?

Mi az 4 lába van és NEM asztal?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 22:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szombat este a kocsmából hazafelé.
2020. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen szellemes kérdésekért, ha én lennék a moderátor, azonnal bannolnék. De sajnos nem én vagyok. Az egész humort meg lehetne szüntetni. A valamire való kérdések száma nem éri el az 1%-kot sem.
2020. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A Hupikék törpikékből Hami. Felrúgták, majd leesésnél 4kézláb kezdett kúszni és pék lett belőle, a szakács szakma mellett. Azóta is úgy emlegetik, hogy a 4 lábú pék...



"Az egész humort meg lehetne szüntetni."

Valóban sokszor vannak olyan kérdések, amik nagyon eröltetettek (de ez a személyes véleményem, a humor mindenkinek más). Viszont szerintem ha nem lenne ez a kategória ettől függetlenül valamilyen módon ugyanúgy születnének ilyen kérdések. Max annyit tehetsz, hogy nem nézed ezt a kategóriát :)...

2020. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
A gyakorikérdések két moderátora lónak öltözött farsangkor. Vagy csacsinak.
2020. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
#12 Minek nézed? Direkt ezért van elkülönítve ez a kategória. Engem se érdekel az autó-motor meg a tini párkapcsolatok, de nem írogatok oda, hogy tilcsákbe.
2020. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pirított traktorgumi hajmáva .
2020. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!