Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lehet oda lent a feneketlen...

Mi lehet oda lent a feneketlen mélységben?

Figyelt kérdés

Ami az illeti elkezdtem enni egy kis chips-t, de a felénél leraktam a "székre", mondván hogy ott jó helyen lesz, amíg iszok a sörömből. Rá 5 percre nem találtam sehol a zacskót, mert ott volt lent a földön...

Szerintetek valami enni akart a zacsiból? És ha igen, akkor a nagy a baj?



2020. nov. 14. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél mohó! Xd
2020. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Szerintem ha evett belőle, lehet már meg is döglött...amennyi méreg van az ilyen cuccokban 🙂
2020. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az elmút 1 évben pedig rászoktam erre és a sörre is... ráadásul néha a villany is lekapcsol...
2020. nov. 14. 21:43
 4/9 A kérdező kommentje:
2020. nov. 14. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, csak simán berúgtál.
2020. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszel ki állandóan ilyen baromságokat? Multkor is olvatam az egyik kérdésedet, és értelmetlen volt. Most meg lelököd a chipes zacskót, és egy újabb ezoterikus baromság pattan ki a fejedből. Ez nem ezoteria, de igazából más sem. És a kérdésed nem kapcsolódik a leíráshoz. Szándékosan nyilvánosan hagyod az ellentmondásos neved, mivel szeretnéd ha felfigyelnének rá az olvasók. Valójában nem is azért írsz ki kérdéseket, mivel választ szeretnél kapni rájuk, hanem azért mert szeretnéd hogy odafigyeljenek rád. És mindezt azért teszed, ahogy azért is részletezted a sör-chips esetet hogy feltűnőbb legyél.

Teljesen mást takar a kérdésed és mivel érdekesnek hangzik, ezért sokan megnézik és azután a hülyeségeddel találkoznak, meg a figyelemhiányoddal.

Miért csinálod ezt?

2020. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

szia


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=WjOfXkcjyjk

https://www.youtube.com/watch?v=G7cNyw4n0sA


javandee


ezt vmiért nagyon imádják :s


pedig régi, de wágnod kell az ilyeneket. Csak a régin keresztül találhatsz uj zenéket, de csak az uj zenével (ha sokat hallgattad) dominálhatod le a közösséget :S

Nekem nagyon laggos mert éjszaka volt olyan, hogy az összes fekete-csillag naptömege, és nem tudtam szavakba önteni :S

De megtették helyettem mások, mert ők is látták.. És jah, igazad van mert az egész belefér abba, igazábol mindenféle dologba, pl megbillen a palack, átbillenti magát és csakazértis kiömlik:S

Tehát ez olyan számomra, hogy folyton billeg, én meg a széleit érintgetem hogy billegjen, de le ne esen, fel ne boruljon, igy táncolok vele:)

Abban sincs igaza, hogy pl egy profétaasszony napra tett virágait nem szabad kivinni (eltulajdonitani) egy temetésre, milyen jogon kérheti azt valaki, hogy a becses teremtménye, ne okozzon másoknak örömöt? Ez kisajátitás. Ugyanez a helyzet a fáraó lányával is, ő az csak azért ad, hogy ne legyen nulla...:S

Tehát ha az új zenéket már sokat hallgattad, akkor használhatod őket, és mivel uj zenék már nem is keresel ujat, az is nagy becsesség ha csak 1-2 uj zenét találsz, nekem 200 van pl. (de 2 éve nem kerestem, igy 2000 is lehetne pl saaj)

De lassan el fogok köszönni, elmegyek, és azabaj hogy a háborura megnyilt, tehát tényleg lesz, és utána lesz az amiröl ti ábrándoztok, meg igazábol én is :s

filmet is hallgathatsz, háttérzenének nagyon jo és amugy évek telnek el, mire találsz uj zenéket (amikor már érdekel a dolog)

Amerika is ilyen messze van Mo-tol, mint ez pl:s

Nekem az a kedvenc országom és mivel keveset kaptak, oda szeretnék ujjászületni... (nyilvánvalo)

Feketelyuk is olyan, hogy modelkedsz, de a feketeség miatt, nehézség miatt nem látják ezért nem tudják olvasni a gondolataid, pedig sztár vagy stb.

Csak egy csaj mindig gazdag, a csaj maga az anyag hisz csak azzal foglalkozik stb. (nem is tudja megvédeni magát

Ezért végtelen gazdag, szép, és mindenki irigyli én meg leirtam hogy néz ki, tehát ilyen valoság lesz meg izé, az összes pránát te tartod meg magadnak mert nem segitenek semmit :s

"Ha leesett a chips/virus, akkor essen kit érdekel" ilyen annak a hozzáállása, de... én még szégyellem:X

2020. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sötét
2020. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokminden, csak fenék nem, mert akkor nem lenne feneketlen
2020. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!