Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Támogatnátok az uborka betiltá...

Támogatnátok az uborka betiltását?

Figyelt kérdés
Az uborka egy zöld valami,ami rossz ízű és büdos.

2020. nov. 17. 00:53
A kérdező szavazást indított:
Támogatom az uborka betiltását
Nem támogatom az uborka betiltását
50 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
A sima uborka nem büdös, te a kovászosra gondolsz.
2020. nov. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Mi az hogy!

Illegális uborkafogyasztás miatt még a halálbüntetést is visszahozatnám!

2020. nov. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Ennek mi votl az értelme?
2020. nov. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
A csemege uborkáért milliók tüntetnének, szóval nem szabad ezzel viccelni kérem.
2020. nov. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

#1 "A sima uborka nem büdös, te a kovászosra gondolsz."

Mi ez a rasszistafasiszta megkülönböztetés? Nem tehetsz különbséget kovászos, csemege, meg sima uborka között! Tisztelned kell a másságot! Sőt! Legyen minden uborka, uborkasaláta!

:)

2020. nov. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mansour ***** válasza:
84%
Kéremszépen, ez kérem így nem jó. Nem lehet azt betiltani. Hát terem az magától. Meg ugye kinek jó ízű, kinek nem, hát majdcsak megeszi valaki az uborkatermést. Mér nem akkor már inkább a koronavírust akarjuk betiltani. Azt senki se eszi meg jó szívvel. Vagy tiltsuk be a politikát meg a választást, hát mire jó az? Semmire se, kérem szépen. Csak a baj van vele. Hozzuk kérem vissza a királyt, akkor majd rend lesz. Meg uborka.
2020. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az uborka veszélyes.
2020. nov. 17. 10:17
 8/12 Mansour ***** válasza:
82%
Kéremszépen, az élet is veszélyes, meg a mákostészta is. Tilcsuk be mindkettőt!
2020. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Ráadásul csúnya is.

A szomszédnak tisztára olyan az orra, mint egy uborka, na azt tényleg be kellene tiltani, mert még a cseresznyét is lopja, meg szemetel is és amikor a szemét hányom, akkor csak káromkodik, mint a záporeső, hogyaszonygya:


Hűha, majdnem leírtam, pedig akkor lett volna nekem nemulass, szóval elégedjetek meg egy tízperces, száz bazi nagy uborka hosszú füttyel

Fűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűtttttttttttyyyy!

Megkérdezném erről a vasutasokat is, mert ugye a vonat állandóan azt hajtogatja, hogy - u bor ka, u bor ka, u bor ka - ahogy zötyörög a síneken, tisztára, mintha sánta lenne a kereke. Nem tudom szeretik e a vasutasok, vagy totál utálják és lehet, hogy a mozdony is cifrán káromkodik már tőle, mert az is rendkívül hosszú füttyöket tud hallatni.

Engem különben nem zavarna, ha a tzatzikibe kitalálsz valamit helyette, mert mégis, hogy adná az ki magát, hogy csak a tejföl lenne a tányéron, megjegyzem a görög így is kilopja az uborka felét a levesből, hiába korholom, hogy - niká szeperimenó -, csak vigyorog és előkapja az ánizsos flaskát.

2020. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ. Csak ha a kovászos uborkát 8-tól tiltják be 5-ig, előtte a csemege uborkát. Én hiszek az uborkaszakértőknek, ha ezt mondják hogy így kell.
2020. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!