Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Itt ül Sztálin Elvtárs a...

Itt ül Sztálin Elvtárs a szobám közepén! Hogyan tudnám elijeszteni a Generalisszimuszt??

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 08:20
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a belinkelt hirdetést!

Miután Sztálin elvtárs elolvasta, lenyugodott tőle és elaludt a vodkásüveggel a feje alatt.

Viszont sajnos nem sokáig volt nyugalmam tőle, ma hajnalban már arra ébredtem, hogy a reggeli tornáját csinálja a Generalisszimusz, miközben vodkát keres.

Miután rájött a kedves Vezér, hogy elfogyott az ital, leszaladt a kisboltba piát vásárolni.

Amíg lent volt a boltban, gyorsan felhívtam Hitlert, hogy jöjjön át segíteni, mert már nagyon elegem van a nem mindennapi vendégemből.

Pont most érkezett egy távirat a Harmadik Birodalomból, nemsokára megérkezik Hitler.

Már úton is van az otthonom felé.

Időközben Sztálin Elvtárs hazaért, majd építőkockákból felépítette a Szovjetuniót.

Lerombolni természetesen nem meri senki, sem én, sem Szása, sem a szomszéd gyerek- tehát most kerülgethetjük a diktatórikus államot. =/

2020. nov. 28. 16:24
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnálom, nem tudok többet segíteni. :( Ha van valami fejlemény akkor írd meg! ;)

3,5,9,10 voltam.

2020. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki ha nincs maszk, viszik Felcsútra kisvonatot építeni!
2020. nov. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús nekem, hogy a kérdező nem írt 3 napja. Félek, hogy Hitler érkezésekor megbotlott az Ukrajnába, ezzel szétrombolva az Uniót. Remélem tartod a frontot kérdező és még nem haltál bele. (bárcsak tudnánk ki is vagy valójában.)

És add át üzenetemet miszerint érdemesebb az utcán orvosi maszkot hordani gázmaszk helyett.

2020. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megsérült a keze egy csatornában.
2020. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Elvtársak!

Bocsánat, hogy ilyen hosszú ideig nem írtam tudósítást a helyzetről, de szörnyű, diktatórikus dolgok történtek mostanában!

El is kezdem az elején. Egyik reggel Sztálin Elvtárs még békésen aludt a vodkásüveggel és a belinkelt reklámmal a feje alatt.

De hirtelen hangos dörömbölés és csujjogatás hallatszott az ajtón kívülről!

- Gúten Morgeen! Der Führer iszt dááá!

Megérkeztek a Felszabadító német seregek a Harmadik Birodalomból!

Nagy örömmel nyitottam ajtót nekik, majd német sörrel kínáltam meg őket.

De sajnos Sztálin Elvtárs vodkába áztatva pihenő lelke felriadt a nagy zajra, amit Hitler és a német hadsereg érkezése okozott!

A Generalisszimusz teljesen kiborult, amikor meglátta őket, viszont tűrtőztette magát.

A kommunista Vezérem az építőkockákból felépített Szovjetunió fölé húzta az ágyat, majd szépen csendben behúzódott alá.

Viszont sajnos értett egy pár szót németül és meghallotta ezt a mondatomat:

- Hír iszt dász BÍR, májne Kámeráden!

Megértette, hogy a "Bííír" szó sört jelent németül.

Ekkor szegény Generalisszimusznak TELJESEN elborult az agya, mert azt hitte, hogy azért sörrel kínálom a németeket, mert elfogyott a vodka!

Hiába próbáltuk mindannyian békíteni, a Gazda olyan égtelen haragra gerjedt, hogy mentünk mind a Gulágra!

Én is, Szása is, a testvére, Katyusa is, de még a szomszéd gyerek, Pistike is!

A munkatáborban pedig szörnyű körülmények voltak ám: nemhogy wifi nem volt, még a telefonjainkat is elvették!

WC-ket kellett pucolnunk egész nap Putyin szibériai nyaralójában (vagy jobban mondva telelőjében)!

Most értünk csak haza a Gulágról.

Itt állunk az ajtóban és nem merünk benyitni.

Odabentről hangos üvöltözés hallatszik.

Hol azt hallom, hogy:

- NÁJN, NÁJN, NÁJN, NÁJN, NÁJN!

Hol pedig azt, hogy:

- NYEEET! Vodka! Vodkaa!

Időnként pedig azt, hogy:

- Fégelájn! Fégelájn! Fégelááájn!


Szerintetek most mi történhet odabent...?

Nagyon félek bemenni.

Mit művelhet most a Generalisszimusz és a Führer?

Vajon haragszik még ránk Sztálin Elvtárs? :(

2020. dec. 3. 18:04
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam hasonló helyzetben, csak az én szobámban a Duce és Hirohito veszett össze a pizzán és a sushin. Adtam nekik egy hamburgert, de amint elutasították, bejött Roosevelt és a McDonaldsos bohóc és úgy elverték mindkettőt, hogy befogták a szájukat végre.

Szerintem egy próbát neked is megér.

2020. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Most mertem csak bemenni a diktátorbunkerré züllött otthonomba, eddig az ajtó előtt álltam.

Kár is volt bemennem, ugyanis mit látnak szemeim??

Adolf Hitler nagy boldogan telefestette a lakásom falait tájképekkel, most pedig Sztálinnal együtt vidáman iszogatnak!

Borzasztó...

Ráadásul készítettek egy új nyelvet, ami a német és az orosz keveréke, a két diktátoron kívül pedig senki sem képes megérteni.

Most ezen a nyelven együtt, kórusban éneklik a mozgalmi dalokat.

Szörnyűek.

Maszkjuk sajnos van, így kisvasutat építeni nem tudom őket elküldeni.

Eleinte Sztálin és Szása jó elvtársak módjára osztoztak egy darab maszkon, de miután a Generalisszimusz belefújta az orrát, az orosz szomszédom többé hozzá sem mert nyúlni.

Így hát a maszk a kommunista Vezéré lett.

Rooseveltet és a McDonalds bohócát megpróbáltam felhívni, de sajnos mindig foglaltat jelez a telefon.

A két diktátor ahelyett, hogy elkergetné egymást, most jóban vannak, új fajta tankokat tervezgetnek és világuralmi terveket szövögetnek.

Na, meg persze iszogatnak...

Sztálin pont most dugta padló részegen az orrom alá az Öt Éves Tervet.

A Tervben az áll, hogy amennyiben nem lesz ez alatt a kérdés alatt napi száz darab komment öt éven keresztül, mehetek megint a Gulágra...

Most mégis mitévő legyek? :((

2020. dec. 6. 22:24
 19/39 anonim ***** válasza:
Hamarosan itt van Sztálin szülinapja. Amondó vagyok hogy ünnepeljétek meg a Hitler által fenntartott, a Hold sötét oldalán lévő hadiszálláon. Onnan talán már nem talál vissza részegen hozzád. Ja és mindenképp vigyetek tortát, mert ha nem akkor Lengyelországot fogják felvágni.
2020. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Kérlek, segítsetek!!!

Mindenki Adolf Hitlerért imádkozik, nagyon rosszul van!

Most tudta meg, hogy holnap meg fog érkezni a gázszámla, ráadásul a kocsmát, ahol Sztálinnal együtt szoktak vedelni, lebontják, a helyére pedig egy hatalmas zsinagógát építenek!

Ezen kívül kimászott a tévémből filmnézés közben az a szemét Stauffenberg és merényletet kísérelt meg ellene!

A Führer segítségére siető Sztálin is megsérült a kialakult verekedésben, de a Generalisszimusz nyolc napon belül gyógyuló sérülésekkel megúszta a balhét.

Hitler állapotán viszont egyáltalán nem segített az sem, hogy Szása a szabadidejében Lovári nyelven tanul és hangosan hallgatta órákon át a tananyagot, miközben a szavak kiejtését gyakorolta.

Hitler most teljesen ki van borulva, a Birodalmi Sasokkal díszített paplan alatt reszket és ciánkapszuláért könyörög. :(

Megkérdeztem a patikában, hogy tudnak-e adni, de kiröhögtek.

Sztálin is itt búsul a másik diktátor szenvedését látva.

Most mégis mit tegyünk?? :(

2020. dec. 8. 05:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!