Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Itt ül Sztálin Elvtárs a...

Itt ül Sztálin Elvtárs a szobám közepén! Hogyan tudnám elijeszteni a Generalisszimuszt??

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 08:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Olvasd fel Hiternek a Mein Kampfot és pár auschwitzi jelentést, attól lehet megnyugszik, de ha biztosra akarsz menni, építsd fel a maradék kockákból Germaniát.

Sztálint meg vidd el kirándulni Észak-Koreába, hátha felvidul.

2020. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Időközben kipróbáltunk mindent, de sajnos semmi sem segített.

Sztálin annyira szomorú, hogy már a vodkát sem kéri, Hitler pedig lehányta a Mein Kampfot.

Elmondása szerint egy "nácidegbaj" nevű betegségben szenved, amelynek csakis és kizárólag Josef Mengele tudja az ellenszerét.

Ez nem lehet igaz!

Kettő háborús bűnös lakik a házamban, most hívjak ide még egy harmadikat is?? =/

Hű, de megutáltam már a huszadik századot!

De hát nincs mit tenni, hívni kell Mengelét...

Szerintetek mivel lehetne idecsalogatni a halál angyalát?

2020. dec. 8. 17:53
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Mesélj Mengelének a szomszéd zsinagógáról és a Győzike showról, az majd idevonzza.

De vigyázz, nehogy meglássa Sztálint! Addig küld vissza a Generalisszimuszt ÉK-ba.

2020. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Most sem valami fényes a helyzet.

Senki nem tudta csapatunkból Mengele számát, de nem is volt rá szükség.

Tegnap este egy rémisztő, hat éves gumikesztyűt és penészes fehér köpenyt viselő alak jelent meg a szobám közepén.

Nyakában 128 éves sztetoszkóp lógott, karjaiban pedig egy mikroszkópot cipelt.

Mengele volt az!

Még mielőtt megszólíthattam volna, kirohant az ajtón és a bejárati kapu felé sietett, a szovjet tankokat látva viszont hátrahőkölt.

Nem akartam, hogy rájöjjön, hogy kik is laknak még nálam a Führeren kívül, így Sztálint és Szását gyorsan elbújtattam az egyik szekrénybe, ugyanis még egy észak-koreai utat már nem volt pénzem kifizetni nekik.

Ekkor elkezdtem kiabálni, hogy:

"Ekszperimente mit Menseeeen!", mire a halál angyala kíváncsi pofával belépett a szobába.

Megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy a "nácidegbaj" ellenszerére lenne szükség, de Mengele rá sem nézett a beteg Hitlerre, mondván, hogy a Harmadik Birodalom Vezére tudományos szempontból nem valami érdekes.

Ehelyett elkezdett a kavicsgyűjteményemben turkálni, hogy hátha talál köztük epeköveket is. =/

Undorító ez a Mengele...

Mivel nem talált semmilyen gusztustalan dolgot az otthonomban, a WC-csatornán át beúszott a helyi zsinagóga alá, majd hőkamerával felvételeket készített a bent lévő emberekről.

Állítólag a zsidók orrának átlagos hosszát akarja ilyen módon meghatározni...


Adolf Hitler idő közben egyre rosszabbul lett.

Végül már 1945/1488 volt a vérnyomása, így elvitték a mentők.

Sztálin is Vele ment a kórházba, így most egy darabig nyugtom lesz a diktátoroktól.

Viszont itt van helyettük ez a rusnya Mengele.

Őt sem tudom innen kipaterolni.

Most éppen a gázfűtést tanulmányozza, szerintem ő másra használná, mint én...

Szása viszont nem tud kijönni a szekrényből, mert ha a náci "orvos" meglátja, balhé lesz.

Vajon hogyan lehetne elérni azt, hogy Mengele elhúzza a csíkot?

Vagy legalább a gusztustalan dolgairól hogyan szoktathatnám le?

És Szásával most mi legyen ott, a szekrényben??

2020. dec. 9. 21:57
 25/39 A kérdező kommentje:

Ne már!

Hazaértek a diktátorok a kórházból, Hitler már jól is van.

Viszont most szét van verve nálam az egész berendezés, ugyanis Mengele megtalálta a szekrényben Szását, majd elkezdtek verekedni...

Most éppen a lerombolt Harmadik Birodalmat építem fel újra a fakockákból, nehogy megint kiakadjon a Führer.

Sajnos Szása bosszúból elrejtett néhány építőkockát és hiába kergeti Mengele, nem adja elő.

Ebben a nagy felfordulásban készülünk Sztálin Elvtárs közeledő születésnapjára.

Szerintetek mit vegyek ajándékba a Generalisszimusznak?

2020. dec. 15. 22:57
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Csakis vodkát!
2020. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Mi történt mostanáig? XD
2021. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődését, 27. választ író Elvtársam!

Időközben novemberben megtartottuk a Generalisszimusz születésnapját.

Hitler hozott német sört, Szása hozott vodkát, majd elindultunk egy hosszú túrára Észak-Koreába.

Utunk során a szovjet diktátor jó barátságot kötött Kim Dzsong Un-nal, majd megismételtük a hidegháborút.

Az oroszok ki is lőtték Sztálin Elvtársunkat a világűrbe, de sajnálatos módon még a részegsége ellenére is visszatalált onnan.


Miután hazatért, Mengele sütött neki születésnapi tortát, amiből senki sem akart enni.

Valamiért még maga Mengele sem.


Most pedig Hitler és Sztálin nagyon jól kijönnek egymással, együtt ünnepelnek és a világ közös leigázásáról tárgyalnak.

Már készen is vannak a haditerveik:


[link]


Most meg mégis hogyan akadályozzam meg a háború kirobbanását?

És hogyan szabadulhatnék meg végre tőlük?

2021. ápr. 6. 13:53
 29/39 anonim ***** válasza:

*Most meg mégis hogyan akadályozzam meg a háború kirobbanását?

És hogyan szabadulhatnék meg végre tőlük?*


Szerintem jól itasd meg őket és zárd be őket egy pincébe egy életre elegendő vodkával és sörrel.

2021. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Sajnos nemrég együtt felrobbantották az összes pincét a környéken, csak úgy, a világ elfoglalása kezdetéül, de azért köszönöm az ötletet!


Most viszont egy teljesen másik probléma is felmerült.

Mengele egész nap a tévét cseszteti, miközben németül szitkozódik.

Egész délelőtt azt kellett hallgatnom, hogy: "Meine Zeitmaschine ist kaputt!"

Még be is gépelte, hogy megértesse velünk.

Mit jelenthet ez a mondat? :/

A Google fordító sajnos nem működik.

2021. ápr. 7. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!