Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Titeket nem kap el a röhögés,...

Titeket nem kap el a röhögés, mikor Szájer Józsefet látjátok egy fotón?

Figyelt kérdés
Nem mémekre gondolok, csak egy konszolidált szakállas fotójára😀

2020. dec. 4. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem, már uncsi
2020. dec. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Fideszes csicskáknak biztos uncsixD
2020. dec. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg szomorú.

Gondold el, évekig kellett hazudnia magának, a családjának, a főnökének, hogy ő biza nem bzi, csak azért hogy illjen a párt képébe. Nem vallalhatta fel magát a munkája miatt. Ez szerintem irtó ciki. Az amit csinált persze nevetséges, de próbálj mögé látni, milyen országban élünk, az embernek hazudnia kell arról kit szeret, mit szeret, titkolnia kell, mert csak így lehet politikus. Ennyire antianti minden, és ez igazán elkeserítő

2020. dec. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs az a Fideszes, aki ne tudta volna róla, hogy búza - hiszen van nekünk ilyen-olyan nemzetbiztonsági hivatalunk, és ezeket az embereket azért gondosan át is világították valamikor.

Viktornak is tudnia kellett róla - sőt lehet ezzel is zsarolta éveken át, és lehet amiket ő Brüsszelben megnyilvánult, azt mind "parancsra" tette, mert azzal fenyegették, hogy kitálalnak vele kapcsolatban.

Szóval szerintem neki ez most áldás, hogy kiderült - ekkora teherrel, hazugságok közepette élni és létezni napi szinten...

És sajnos mire a választások jönnek, ez az ügy is már egy réges régen feledésbe merült valami lesz csak.

2020. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most lassan bukni fog a többi is, látva a Bayer nyilatkozatot...
2020. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szájerről eddig is köztudott volt, hogy ferdehajlamú.
2020. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!