Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vajon ki tudja megtalálni ezt...

Vajon ki tudja megtalálni ezt a zenét?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején:

A régi cuccaim között rakodva találtam egy saját magamnak írt jegyzetet azokról a zenékről, amiket akkoriban hallottam valahol és tetszettek, de nem tudtam a címüket. Gondolva, hogy majd ezek alapján megkeresem őket. Nyolc- tíz éves lehettem, és angol tudás híján az egyetlen választásom az volt, hogy leírtam valami halandzsát, ami sok esetben még csak nem is az eredeti ének fonetikusan leírt változata volt, hanem csak értelmetlen szavak, amik ritmusra és dallamra hasonlítottak arra, ami a valós szöveg.

Na mostmár én azóta tudom, hogy a következő szavakkal melyik dalt próbáltam "leírni", de kíváncsi vagyok, hogy más is rájön-e. Ezért is a humor kategóriát választottam.

Idézem:

"Angara vaccon teej.

A ppattaragatta pokké!"

És még egy kis segítség: populáris zene, és a 2010-es évek első felében lett feltöltve youtube-ra. Kíváncsi vagyok, rájön-e valaki. Ha nem, akkor majd elárulom😂



2020. dec. 21. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Macklemore & Ryan Lewis - Thrift Shop, kellően fülbemászó a szövege meg a zene, hogy a halandzsából is átjöjjön.
2020. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg ez az😂😂😂
2020. dec. 21. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem semmi 😂😂😂
2020. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!