Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudnék intim, érzéki,...

Hogy tudnék intim, érzéki, szenvedélyes kapcsolatot létesíteni egy démonnal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Be drogozod magad.
2021. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Férfi vagy nő vagy? És Antropomorf kell, vagy valami elragadottabb?
2021. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2021. jan. 2. 22:40
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek egy "vörös démont" a szomszéd városból 😂😂

Az intim kapcsolat megteremtése se lenne nehéz...

De ehez még bottal se!

2021. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Lefekvés előtt csukd be a szemedet és próbálj meg finoman felfelé nézni. Majd 3x mondd el azt, hogy:

"Szamal ima nomiva".

A lényeg, hogy elsőre határozott legyél (különben kitépik a lelked és széttrancsoroznak), utána pedig próbáld meg vissza hallani és egyere halkabban mondani úgy, hogy a harmadiknál már csak suttogj.

2021. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

6-os és most jobb neked?

Nem értem miért idióta a kérdés ebben a kategóriában. Az incubus szexuális tartalommal bír, azonban oda nem sorolhatom, mert ennél is komolytalanabb válaszok érkeznek ( habár ebben nem vagyok biztos).

Sokszor próbáltam koncentrálni és néha szoktam is érezni, hogy valami erotikusan hozzám ér, megfogja a hajam, az arcom megsimítja valami , a lábam, a belső combom és tovább. Érzem fizikailag és forróságot érzek és izgalmat, pedig csak csukott szemmel összpontosítok.De amint elkezdem jobban élvezni abbamarad.

Néha alvási paralízisem is van. Érzem, mintha valami nehéz lenne a mellkasomon. Érzem, hogy nem vagyok egyedül.


Bármilyen más kategóriában megállná a helyét az idiótázásod, de a kérdésemet jó helyre soroltam.


Nem tudom melyikünk magányosabb, ha nincs jobb dolgod, mint jelentgetni mindenkit előítéletesen. Nem trollkodok, csak rajtam trollkodik mindenki más. Nem tudom hol máshol tudnám feltenni a kérdésem, ahol nem teremtenek le, degradálnak, inzultálnak érte...

2021. jan. 2. 23:01
 7/12 A kérdező kommentje:
( elnézést, úgy értem 5-ös)
2021. jan. 2. 23:02
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os ... “Szamal ima nomiva":

ez mit jelent?


Miért érzem úgy, hogy ez is csak trollkodás? Más ha hasonlót kérdez, akkor miért nem tépik le a fejüket úgymond? Az, hogy kölcsönös örömszerzés a célom egy incubussal miért provokatívabb azoknák, akik bosszút akarnak, pénzt/ hatalmat ...stb?

2021. jan. 2. 23:09
 9/12 anonim ***** válasza:

#11


Ha ilyen problémáid vannak, semmi esetre se a gyakorit keresd, mert itt túl sok empátiára vagy kedves emberre nem számíthatsz (tisztelet a kivételnek)

2021. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondoltam válaszolok üzenetbe, hogy lehet de már törölve lett.

Kár érte.

2021. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!