Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 éves kapcsolatom van,...

20 éves kapcsolatom van, szeretem őt, csak nincs már meg a szenvedély. Elmult, kihült. Már nagyon sok mindent probáltam, hogy felélesszem de nem megy. Vagy csak vele nem. Nem tudom. De nekem ezek az érzések nagyon hiányoznak. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

20 éves vagy vagy 20 éve kapcsolatban?

tudni kellene mit próbáltatok, ez így kevés információ

2014. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szervezz közös programokat pl azokat amik voltak ez előtt 15-20 éve! Ha nem megy akkor tovább kéne lépni :)
2014. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt tedd hozzá, hogy te vagy a lány. Annyira tipikus, hogy már fáj.
2014. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lány lenne az illető (már nem).


Nos, ha valóban nem megy akkor tényleg el kell gondolkodni azon, hogy külön utakra lépjetek. Biztos le tudtok ülni egymással megbeszélni ezeket és, ha mindketten arra a döntésre juttok, hogy ezt így felesleges fenntartani vagy minden igyekezetek ellenére nem megy akkor békében váljatok szét és menjen ki-ki a maga útján.

Ki tudja, talán később pont ez hozza meg a kívánt hatást és újra együtt lesztek, ha pedig nem akkor tudni fogjátok, hogy jól döntöttetek.

2014. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze,hogy csaj! ok ennyire piszkosak!
2014. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:
Egy kapcsolatot egyedül nem fogsz tudni megmenteni. Ehhez a másik is kell, az, hogy ő is akarja és tegyen érte valamit.
2014. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!