Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek, hogyha indulok...

Mit tegyek, hogyha indulok holnap az iskola borzalmas csatatereire harcolni, miután a téli tűzszünet véget ért?

Figyelt kérdés

Kedves Bajtársaim!


Az iskola szégyenteljes viadal lészen, melynek nincsenek hősei, csakis áldozatai vannak!

Holnap már diákok ezrei fogják egész napos internetelérésüket veszíteni az osztálytermeknek nevezett csatatereken...

Az ütközetek ideje alatt a tanárok dolgozatokkal és ehhez hasonló borzalmas vegyi- akarom mondani, agyi fegyverekkel fogják az egyszerű puskákkal is alig felfegyverzett civil diákságot pusztítani. :/ xD

Aki viccet merészel csinálni rettegett ellenségeinkből, a pedagógusokból, azt politikai fogolyként száműzni fogják az igazgatói kalodába, de akár a székek felrakására, eme szégyenteljes munkára is ítélhetik az ártatlanul raboskodó harcosainkat!

Testnevelés órán pedig még azért is büntetést fognak kapni nemzetünk hősei, mert megfelelő felszerelés és harci öltözet hiányában voltak kénytelenek 45 percen keresztül verejtékes küzdelemmel harcolni egy boldogabb jövőért!

A tanároknak nevezett háborús bűnösök elől pedig aligha tudunk majd lövészárkokba húzódni, hiszen azok egyelőre nincsenek rendesen kiépítve sem, így hát csak a suli pincéje marad számunkra.

Ott próbáljuk majd meg a sebesülteket és a megbukottakat ápolni és korrepetálni.

Ezekben a katakombákban gyakran titkos leckemásoló mozgalmak is nyílnak, ahol önzetlenül osztjuk meg fegyvereinket, házi feladatainkat és csekély mennyiségű menzás ebédünket barátainkkal és bajtársainkkal.

Én már tizedik éve veszek részt az évszázadok óta dúló iskolai ütközetekben.

Tíz éve vagyok bátor diák és még bátrabb fegyverárus- ugyanis első osztály óta puskákat osztogatok a dolgozatok előtt társaimnak.

Megjártam már az intézmény csatatereit, sok mindent megéltem én már ott.

Holnap lehet, hogy röpütközet, de az is lehet, hogy témazáró háború vár rám.

Osztályunk minden katonája retteg a bukástól.

Minden tudásunkat és fegyvereinket (melyek leginkább puskák) be kell majd vetnünk ellenségeink, a pedagógusok ellen.

Lehet, hogy elesek a holnapi ütközetben.

Tán utolsó ebédem egy tányér romlott, kihűlt menzás leves lészen.

Rettegve, komolyabb fegyverek nélkül, egy szál puskával a kezemben várom a holnapi dolgozatütközeteket, miközben búcsúlevelemet írom.

Lehet, hogy ez lőn az utolsó komment, melyet erre az oldalra írok, így elköszönök mindenkitől.


Fájó szívvel indulok holnap az iskolai harcmezőre küzdeni:


Egy 10. osztályos gyermekkatona!



Ugye, milyen fájdalmas a búcsú ilyenkor, háborús időkben?

Ti melyik csatától rettegnétek a legjobban a helyemben?


😭⚔🗡😂😂😂



2021. jan. 3. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Röpcsatára számíts!
Témazáró háborúra számíts!
Felszereléshiány miatt kapott sebesülésre számíts!
Osztályfőnöki bombaintőre számíts!
Igazgatói atomrovóra számíts!
A menzás ebédedbe vegyi fegyvereket fognak rejteni!
Össze fog omlani az iskola pincéje!
Le fogtok bukni a leckemásoló illegális mozgalommal!
Egyes miatti súlyos sebesüléssel haza fognak küldeni!
Meg fogsz szökni a csatatérről, Kérdező!
32 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A menzás opciót megmosolyogtam :)

Azt javaslom hadnagy, hogy ha a csatát el is veszti, a háborút nyerje meg! Csak a megfelelő anyagot kell beszerezni hozzá vagy letölteni az ellenség szerveréről! És természetesen dekódolni a kódokat...adott esetben pedig jelenteni...vagy félretájékoztatni az ellenséget!

Kitartás és kéz és láb törést mindenkinek!

(nem tudom, hogy most mi a pontos rangod, mert titkosították, hogy elnézést, ha nem volt jó a megnevezés...).

2021. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Látom ráérsz... :)
2021. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Osztály- és Bajtársaim!


Nagy örömömre szolgál bejelenteni, hogy seregeink a mai napon dicső győzelmeket arattak a pedagógusok támadásai ellen.

Jómagam tegnap még egyszerű nulladosként szolgáltam hazánkat egy Vakációországot védelmező titkos alakulat katonájaként, ám ekkor maga Jézus azt mondá:

"S lőn eme nulladosból hadnagy!"

S én hadnaggyá váltam, a Messiás pedig látta, hogy vitézlő katona vagyok, így meghagyta nékem a magasabb rangomat.

Köszönöm szépen az előléptetést, Jézus Bajtársam! :D


Egy korsó menzás borral és a hadnaggyá válás örömének tüzével a szívemben vágtam neki a dicső küzdelemnek.

Hát lássatok csodát!

Oly' táltossá lettem, hogy egymagam egy szál puskával a kezemben agyonlőttem egy egész seregnyi matematika-katonát: a rettegett Témazáró Tábornok feladatait!


Mivel jómagam egy egész hadsereget megsemmisítettem mindenfajta segítség nélkül, felettesem, a Kövér Padtárs végre elismerte, hogy zseniális stratéga vagyok és valóban nem azt érdemlem, hogy minden harci órák közötti tűzszünetben megegye az én uzsonnámat is, majd írás közben a könyökével lökdössön engem.

Most abbahagyta eme szégyenteljes sértegetésemet és kinevezett engemet hadnagyból a Dicső Diáksereg Hírhedt Vezérévé!

Ezen kívül azt is megfogadta, hogy legközelebb nem helyez gombostűt a hátsó fertályam alá, de még csak a testnevelés csatatérre kifejlesztett harci viseletemet sem rejti el a katakombák setét zugaiban többé.


Vezérré avatásom alkalmából a hadikonyhában dolgozó, katonáink ellátásával foglalkozó nénik háromszor is adtak nekem repetát, ráadásul külön vigyáztak arra, hogy még csak légy se mehessen a menzás alamizsnámba bele.


Nagy sikereim ellenére most gondterhelten kortyolgatom a poshadt menzás pezsgőt, melyet még megbukott katonáink emlékére bontottunk- hiszen hadvezérnek lenni nagy felelősség ám!

Jövő héten az összes harcmezőn ott kell majd lennem.

A biológia és a kémia rettegett vegyi fegyverei, a matematika és a fizika atombombái, az informatika és az idegen nyelvek hírszerzői, valamint a testnevelés órán kiképzett janicsártanárok csak rám várnak mind! :/ xD


Minden erőnkre és kitartásunkra szükségünk lesz ahhoz, hogy megvédhessük testvéreinket, barátainkat, osztály-és évfolyamtársainkat a ránk leselkedő veszedelmektől, hogy szembeszállhassunk a tanárok zsarnokságaival, hogy mindvégig higgyünk magunkban és tudjuk, hogy sosem szabad kinyitni a könyveinket! Hogy harcolhassunk... Egy álomért! Egy országért! Egy kettes bizonyítványért! Egy boldogabb jővőért!


Most itt fekszünk, vándor, az iskola melletti büfékocsma előtt, megittuk mind, amit megkövetelt a haza. 🍻🍺

Harcra fel!


Kitartást és jó hadiszerencsét kívánok minden Bajtársamnak:


A Dicső Diáksereg Hírhedt- Hukk!- Részeges Vezére


😭⚔🗡😂😂😂

2021. jan. 4. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Imádlak, ettől jobbat még nem olvastam itt a gyakorin.

Minden elismerésem és kívánom nyerd meg életed csatáid.

Készülj lelkiismeretesen, nézd át a soron következő anyagot, de soha ne legyél gyáva ha úgy érzed nem értesz egyet.

2021. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Köszönöm, szebbé tetted a napomat! :D már hetek óta kivagyok a félévi vizsgáktól, két napja sírógörcsökkel küzködök. Most megnevetettél és visszajött az életkedvem, a motivációm! Kitartást Bajtársak!
2021. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Melyik eshetőség teljesült be végül, hadnagy?
2021. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!