Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukránokat mért nem szólítjá...

Az ukránokat mért nem szólítják fel sosem a nyugatiak a tűzszünet betartására?

Figyelt kérdés
szánalmas amit művelnek.szakadárok egyet lőnek és már megy a hiszti.de az hogy a szerződéssel ellentétben az ukránok tüzérséggel lőnek az ellen még egyszer sem szólítottak fel senkit hogy hagyja abba.debalceve meg a minszki szerződés szerint is szakadár terület amiről nem vonultak ki.ezért sem szóltak egy szót sem.de azért hogy erőszakkal tették ki őket a szakadárok azért igen.mintha kicsit egyoldalra húzó bábok lennének nemde?lámpavasra valók.
2015. febr. 20. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Most az fáj hogy nem tartják be a tűzszünetet egyoldalúan és lövetik szitává magukat? Növessz agyat fidelító.
2015. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az zavar hogy ha ketten nem tartanak be valamit akkor mindig egyik fél a hibás a másik meg nem.egyébként nem vagyok fideszes te agyatlan életforma. meg a 40%oddal nehogy már te osszad itt az észt.ebből is látszik milyen hasznosak a válaszaid.piros kezet tőlem is megkapod.
2015. febr. 20. 17:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert hivatalosan az ukránok soha nem szegték meg a tűzszüneti megállapodást. Ha mégis beismerték volna, akkor egyértelmű, hogy felszólították volna. De senki nem szeretne Putyinnak muníciót adni a tárgyalóasztalnál.
2015. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de megszegték mivel debaltseve szakadár terület és nem vonultak ki önként.

a mai napig lövik donyecket is.csak nem megint a szakadárok lövik magukat?

2015. febr. 20. 18:04
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
jah meg hülyék lennének ők megszegni az orosz haderő jóval komolyabb. Nekik a béke az érdekük míg az oroszoknak a háború. Jaj tudom a kurutty mást mond, de hát a logika nem az erősségük, a hazudozás meg a fröcsögés annál inkább.
2015. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ha békét akarna engedné elszakadni a 2 megyét.még jó hogy nincs atomfegyverük.ezek már ensz békefentartókat akarnak berántani.ez a béke...inkább harmadik világháború.nyíltan bekéne hívni az amerikai hadsereget nem?porosenko békéjét nehéztüzérséggel osztogatja.
2015. febr. 20. 18:08
 7/14 anonim ***** válasza:
4%

4: Azt egy szóval sem mondtam, hogy nem szegték meg. Óh, dehogynem... Csak hivatalosan nem ismerték be.


5: Tudod, élnek ebben az országban olyan emberek is, akik nem csak magyarul beszélnek, így képesek más híroldalakról is tájékozódni. Meglepődnél, ha látnád mi folyik ott valójában. A kuckuruc nagy részét szerintem nem is írja le.


Egyébként hasonlítsd össze, hogy az Oroszok az elmúlt 25 évben hol és mennyit háborúztak illetve, hogy az amerikaiak eddig merre vitték a demokráciát és szabadságot.

2015. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de ez a fegyverrel a békéért mozgalom nagyon népszerű az ostobák közt.
2015. febr. 20. 18:12
 9/14 A kérdező kommentje:
én független helyekről tájékozódom.sok helyi lakos videóját amin látni hogy lövik donyecket nehéz félre magyarázni.porosenko szerint magukat lövik.ukrán ellenőrzésű területekről:) nem kell ahhoz egyik oldalt sem pártolni hogy józan esze legyen valakinek.
2015. febr. 20. 18:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Engem miért nem szólítanak fel arra hogy ne verjem az asszonyt?

..na jó nem vagyok nős, de akkor is...?

2015. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!