Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy fér el egy egész világ a...

Hogy fér el egy egész világ a tv-ben? több lenn

Figyelt kérdés
Tehát ma pont ezt a televízió készüléket néztem, és benne volt budapest. Nagyot néztem, mert már voltam ott egyszer, és minden ugyanugy volt, tehát nem csalás, nem ámítás volt. Csak az a nem fér a fejembe hogyan lehetséges ez? hisz méretre azért elég nagy, még a legnagyobb zsákomba se fért volna el, nemhogy egy kis tv-ben...

2021. jan. 13. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem vicces volt.
2021. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Valójában nincsen ott semmilyen világ, viszont a tévé súlyos hallucinációkat tud okozni a nézői számára. Az áldozatok a valóságban nem jelenlévő képeket láthatnak és akár hangokat is hallhatnak. Orvoshoz fordulniuk nem szükséges, ezt az állapotot a televízió kikapcsolásával azonnal meg lehet szüntetni. :D
2021. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
100%
Ejnye. Nem vetted észre, hogy nem egyszerre van benne az egész világ? Mindig csak egy tévényi darab innen-onnan.
2021. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Orvoshoz fordulniuk nem szükséges, ezt az állapotot a televízió kikapcsolásával azonnal meg lehet szüntetni. :D"

És a függőség?

2021. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
időlord technológia.. belülről nagyobb mint kívűl (aki ismeri a ki vagy doki-t tudja aki nem az nézze meg)
2021. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÖSszetöpörítéses hupikék-módszerrel. Aklacsony idezetűeknek nem javasolódott meg. Csak aki nem, meg néhány karfiolmunkásnak. Vaalmint a harangozóknak, mert nekik mert csak. Remélem, kristálytisztán fogalmaztam meg a magyarázatot. :I) :)
2021. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy te nem tudtad haza vinni Budapestet, mert em volt meg a hozzá szükséges technológiád. A TV-seknek meg megvan.

Úgy csinálják, hogy összezsugorítják a várost, és aztán rakják bele. Te tuti nem próbáltad összezsugorítani.

2021. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!