Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mikor tér vissza az egész...

Mikor tér vissza az egész világ a megszokott normalitásba?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 13:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg még évek kellenek hozzá.
2020. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

1


Miért is?


Érthetetlen, hogy egy 1% alatti halálozási rátájú vírus miatt évekig bedöntik a gazdaságot, emberek életét korlátozzák.

2020. nov. 28. 13:35
 3/43 anonim ***** válasza:
63%

Remélhetőleg nem tér vissza,a "megszokott normalitásba"!

Minden válsághelyzet alkalmas arra,hogy a világ változzon.Ez a változás lehet pozitív-előrelépés,vagy negatív-leépülés.de semmiképpen sem marad meg változatlanul,és nem tér vissza előző formájában.

2020. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
16%
Mert a háttérhatalom célja egy világgazdasági rezet
2020. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
53%
De nem lenne ilyen a halálozási ráta, ha nem lennének a korlátozások.
2020. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
66%
Soha. Ez olyansmi, mint egy világháború, soha nem lesz olyana világ utána, mint előtte volt.
2020. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

3


Inkább negatív vége lesz. A több évre négy fal közé szorított, szórakozástól, társasági élettől megfosztott emberek mivé válnak? Mi lesz fizikai és mentális egészségünkkel?


Erre senki sem gondol? Sokkal nagyobb lesz halálozási ráta ennek eredményeként más betegségek miatt!


A betegeket, időseket kell elszigetelni, korlátozni, hogy megmenthessük őket. A többiek meg alakítsák ki a nyájimmunitást 3-4 hónap alatt.


Az 5-10-20 éves korlátozás, maszkviselés nem megoldás. Az emberi alaptermészet, biológia ellen dolgozik. Embe-ellenes, ördögi intézkedések ezek!

2020. nov. 28. 13:48
 8/43 anonim ***** válasza:
72%

Nem is értem, hogy miért nem egy ilyen kolosszális elme hozza a döntéseket, mint te.

Ja, de, tudom... Mert a fotelból okoskodni sokkal könnyebb, mint éles helyzetben döntést hozni és vállalni a következmények utáni felelősséget.

2020. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
62%
Nem tér vissza. Ezt már az ókorban is tudták. Az 1% téged is csak addig enged meggondolatlankijelentésekbe, míg nem leszel része. Igaz, akkor egyszerűen nem fogod érteni, mi is történik. A gazdaságot pedig nem bedöntik, hanem bedől. Az emberi akarattól függetlenül. De ezt nem mindenki képes megérteni. Ugyanez a helyzet a korlátozással. Kevés ismerettel, ebből eredő kevés találékonysággal minden korlátozott gondolkodás így érzi. Én is hiányolok néhány társasági tevékenységet, azonban tudom pótolni. Nem korlátozásnak érzem, hanem egy helyzet racionális kezelésének. És tudom, hogy erre sokan képtelenek.
2020. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%
" A többiek meg alakítsák ki a nyájimmunitást 3-4 hónap alatt." - szlogenhasználat anélkül, hogy a jelentését ismerné a használója. Felszólít: alakítsák ki! Kár, hogy fogalma sincs, hogyan kell. Kár, hogy nem látja, ez éppen az ilyen gondolkodásmód miatt nem sikerül azoknak, akik ezt próbálják elérni.
2020. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!