Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már, hogy egyik szemed...

Volt már, hogy egyik szemed sírt, a másik nevetett az emberi hülyeségtől? Kész vicc...

Figyelt kérdés

Tegyük fel, embertömegek mintha azt hinnék, hogy a rádió egy audivizuális eszköz, valaki megkérdezné:


"Petőfi rádió milyen fajta audio-vizuális ingereket közvetít?"


Erre válaszolók sora megmagyarázza ugyazant a hülyeséget, hogy pl "youtube videóükat közbvetít képsorokkal a Petőfi rádió",


ellenben, tegyük fel, egy valaki jó választ ír, hogy "a rádió nem ad vizuális élményt, viszont audió ingereket igen, a Petőfi rádió ilyen és ilyen volt a különféle évtizedekben stb...",


erre mindenki lehurrogja ezt az egyetlen értelmes választ, még szakirodalmi megjelölést ad valamelyik ostoba, amely megintcsak a hülye válaszoknak mond ellent és az egyetlen helyes válaszoló hozzászólását támasztja alá


pl:


"Hankiss Elemér: a televíziózás története, és az azt megelőző rádiós korszak, tessék, ebben is benne van, hogy a rádió képjeleket ad!"


Erősködik a kérdező is és valamelyik válaszoló, hogy "de pedig így van, mindenki értelmesen tud váalzolni, csak az nem, aki szerint nem vizuális a rádió..."


Mi ez itt, bolondok háza???


Tele van zombikkal ez a gyakorikérdések, tisztelet a kivételnek.


Ez egy fiktív példa volt, de pont ilyeneket tapasztalalok, időnként szinte egy az egyben evvel analóg menyilvánulásokat itt.


Egyesek ennyire unatkoznak, hogy végig se olvassa a saját kérdésére sem a válaszokat? Akkor minek ír ki kérdést az ilyen? Önigazolásból?


És akkor a kérdező neki áll feljebb, hogy ő választ szeretne, hoyg milye nvizuéális jeleket ad a rádió, mert neki ez fontos... és őt ugyan már senki se világosítsa fel udvariasan se, hogy a rádió nem ad vizuális jeleket...


Néha úgy érzem, menthetetlen az emberiség... De akkor, bakker, minek tesznek fel kérdéseket?? Noooormális? :D


Komolyan mondom, hogy nem egyszer szó szerint ez történik! Az ember szemét kiszúrja a hülyeség, és akkor hivatkozik dr Hankiss Elemérre is, hogy "márpedig Hankiss is megmondta, hogy az analóg rádió képeket szolgáltat, mi több, youtube videókat, mert nicsak, itt a Hankis szakirodalom"...


HÁHHH!!! Itt a Hankiss szakirodalom, és akkor megadom benne a vonatkozó oldalszámot, ott van feketén fehéren, hogy áttörés volt, amikor végre képi anyagot is tudott a tudomány sugározni, a tévé megjelenésével, ami hírközlés és más téren immár több érzékszervi ingeren át is tudott közvetíteni, látványt is ad, ELLENTÉTBEN az addigi rádióval mint médiummal.


Komolyan el kell magyarázni, hogy 2+2=4, mert valaki mutatja a szakirodalmat, hogy

"márpedig Gauss matematikus szerint 2+2=5"


És akkor megadom, hogy nyilván Gauss szerint is 2+2=4, ehhez Gauss sem kell, csak egy 4 éves gyerek, az is igazolja az igazamn, de én vagyok az ostoba, mert mindgenki ugyanazt a másik váalszt röfögi, hogy "pedig DE! 2+2=5, meeeee Büssenyő Püstabácsi si megmonTTTAAA"


Belekerül valami tévhit az emberek agyába, és megmagyarázzák, hogy azért téved, aki jó választ ír, MERT A TÖBBSÉG EGÍYSÉGESEN hülyeséget ír, tehát értelmeset...


Vicc az egész.


Nem izgat különösebben, de aki szintén tapasztalja írjon már valami hasolnó sztorit, légyszi, ha van kedve. Néha nem tudom, sírjak, vagy röhögjek. :D Zombi land... Ennyire hat már a covid oltás, vagy mi a szösz, hogy megindult a zombihadjárat...?


Bár ez évek óta így megy, úgy látszik a sertésinflu oltás következménye is már a zombulás volt...



2021. jan. 22. 00:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Öööööö, ha jól emlékszem, Te aludni készültél. :D
2021. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem, mert épp telefonon távgyógyít engem valamelyik fehérköpenyes! Jujdeizgi. :) Olyan okosok a dokik, vakon elhisznek mindent az orvosi egyetemeken. :) Na jó, ne mmind, de a többségük! Alig várom, mi lesz a diagnózis eredménye.


Egyelőre azt mondta a doki, hogy ő egy elmebeteg hiszékeny orvos, mint a többségük, és ő ráadásul még korrupt is,

de nem tudom még, hogy igaza van-e...

2021. jan. 23. 23:28
 13/18 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy mit mond, az orvos, mégis csak orvos!

Különben a korrumpálhatóság nem számít.

/egy idő után semmilyen hatóság nem számít/ :D

Amennyibe bevállalja hogy mobilon tud sérvet operálni, vagy vezetékesen mandulát kivenni, akkor légyszi, add meg a számát.

Persze ne legyünk felelőtlenül hiszékenyek!

Pl. a postai úton való nemibeteg-gondozás már egy kicsit gyanús lehet. ;)

2021. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Tud! Covidot is tud minden orvos távban, telefonon át diagnosztizálni, me okoszak! Minden covid! Azé kap minden kórház és doki pnzt, mert minden covidnak mondanak, meee okoszaaak! Én vagyok cak butuszka ám! :)


Én felelőtlenül hiszékeny vagyok, mint a többség, mé az baaaj? :S


Ha a doktoj baci (vagy vírus) aszontya hoty rettegnem kell


a doktoj BACITÓÓÓ',


akkoj én rettyegek. Engedelmesz vajok.

2021. jan. 23. 23:54
 15/18 anonim ***** válasza:
Nevetéstől is szoktam sírni, ha elég jó a hangulat!
2021. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kérdésre nem válaszolunk kérdéssel, de ez a kérdés miért a Humor kategóriában van, mikor ez sajnos a valóság? (Azt is tudom, hogy Valóság kategória nincs.)

A kérdésedre a válaszom, hogy leginkább a kezembe temetem a fejem, és hajtogatom, hogy ilyen nincs, ilyen nincs.

Konkrét példákat meg azért nem írok, mert nekem esnének páran miatta.:D És nincs már nekem elég erőm ahhoz, hogy leálljak vitatkozni az emberi hülyeséggel.

2021. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok bekötve. Nekem a másik szemem szokott sírni és az egyik nevetni.
2021. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Anno a szeretett apósom mondta:

az egyik szemem sír, a másik meg üveg.

(mert tényleg az volt neki)

2021. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!