Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Akik szeretnek költekezni,...

Akik szeretnek költekezni, azok szeretnének oltakozni is?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ehhez nem tudok mit mondani, úgyhogy itt egy palacsinta recept:


A palacsintatészta hozzávalóit csomómentesre összekeverjük egy tálban, majd legalább 10 percig pihentetjük.

Az első palacsinta sütése előtt a forró serpenyőbe egy kevés olajat öntünk (a következő palacsintáknál erre már nincs szükség, maximálisan elegendő, ami kisül a tésztából).

A palacsintákat egyenként kisütjük, mindkét oldalukon, majd ízlés szerinti töltelékkel töltjük és feltekerjük, vagy hajtogatjuk. Megszórhatjuk porcukorral is.


HOZZÁVALÓK

20dkg liszt

2db tojás

3dl tej

2dl ásványvíz

1csip só

0.75dl olaj

2021. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na megyek akkor sütök palacsintát.
2021. jan. 23. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó étvágyat! Küldj nekünk is!
2021. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet! :)
2021. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már recept, akkor egy kis újdonság, szeretettel a szívem méyéről. :) Értsétek olybá, mint a tele-viziló szokta. Én TÉVhitben vagyok mindig, hiszen TÉVÉhívő vagyok, mindenki msá hülye, cska mi, a többség, a TÉVhitben vagyok okosak, hiszen ne mgondolkodunk, csak hiszünk. :)


Ezt, higgyétek el, zseniális a kovidpalacsinta repectem. Nekem bevált! Már a fél világ kovidos tőle. Nem hiszitek? Akkor kapcsold be a tévét és az megmondja!


Na ugye...


Szóval a repect, mert olyan kedvesen mosolygok rátok, mint a tévé. :) Olyan segítő szertettel. :) :) :) :) :)

annyira jó vagyok, én, a tévé, hogy az már szinte rossz.


Kovidos pali. Aki sose vesz téged palira. Hehe, jáj, de kis humoros vagyok én, a beképzelt. :) Hah...


Kovidos pali:


hozzávalók:


- ötmillió tonna televiziló (vegetáriánusoknak televízió);


- 300 kg üvegszilánk, a sónak hazudott, NaCl-t sose látott, de üveget annál inkább látott sóból (akármelyik nem jó ám! csak a tucat tévéhívő fajta!), és ezt kivételesen ne hidd el. Inkább a TÉVÉhit segít abban, hogyTÉVhited lehessen;


- Tompika ámúgá ájjó szart is rak beléje;


- De Dajcs Tompika ki ne hagyná a rosszindulatot se belűűűle, én ezt opcionálisnak véve kihagyom;


- És egy adag képmutató (ld tévé, ami képet mutat) képmutató

szeereeteeet. :)


Fogyasszátok a kovidos tévé bepalit egészséggel. :) Ugye milyen törődő vagyok? :)


Aláírás: tömeggyilkos Bill Geccc, továbbá Rockefeller dinasztia, mi, akik az orvosi egyetemeket manipuláljuk féligzságokkal és hazugságokkal (ezt el ne hidd! TÉVhívő legyél! Nehogy gondolkozz önállóan, mert még a végén akkor felnőtté válsz, júúúj! Egészségedre, és boldog tudatlanságodra! :) Nálad már csak én vagyok butább. :) Képmutató szeretettel. :) ).

2021. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenünl. Ismerek olyat aki igen de olyat is aki nem
2021. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!