Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kik ezek és mit szeretnének?...

EagleHUN kérdése:

Kik ezek és mit szeretnének? Mit kellene tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az utóbbi időben több olyan kérdésbe is belefutottam amely elsőre látszólag viszonylag "ártatlan" kérdés volt.

De ha válaszoltam rá akkor privát üzenetben kezd írogatni a kérdező.

Lassan kiderül hogy valami illegális dolgot szeretne.

Illetve az is ki szokott derülni hogy amit ír az google fordítóval készül, tehát nem magyar az illető.


Én azonnal letiltottam a felhasználókat amikor ez világos lett számomra.


Mit szeretnének ezek?

Valami illegálisat eladni, venni?

Őszintén nem vártam meg soha hogy eddig eljusson a dolog hamarabb tiltottam. Így sosem derült ki mi a céljuk.

Van aki hasonlóval találkozott?

Van aki tovább ment?

Mi volt ezeknek a célja?


Mi mást tehetünk a tiltásukon kívül?


A felhasználót nem lehet jelenteni csak a hozzászólást...abban viszont nincs semmi ördögtől való...



#idegen #felhasználó #illegális #trollkodás? #bűnözés?
2019. dec. 23. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sima spambot is lehet, volt egy időszak a múlt hónapban amikor végispamelt rengeteg embert több bot is. Ez az oldal 10+ éves, a védelmi rendszere is olyan szintű. Ahogy nem tudja a kitiltott tagok újraregisztrálás megakadályozni, ugyanúgy a profibb hirdető robotok is be tudnak jutni, hiszen semmi mást nem kér az oldal, csak két adatot. Se reCAPTCHA, semmi nincs, max egy feketelista az admin felületen.


Az mondjuk a kérdésedből nem derül ki, hogy miről volt szó. Amit megtehetsz, hogy jelzed az üzemeltetők felé az oldal láblécében, a jobb alsó sarokban feltüntetett kapcsolattartási címre az ilyen jellegű problémát (más módon nem jelenthető a privát üzenet). A blokkolással annyi a "baj", hogy te hiába tiltod le, a probléma nem szűnik meg vele, mert másokat ugyanúgy bombázhatnak.

2019. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2019. dec. 23. 18:04
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi #1 a választ ment a zöld.


Ez több volt mint "egyszerű" hirdető robot. Gyakorlatilag kérdezz felelek -et játszott, ez igen kifinomult fejlettségűre utalna, vagy valóban ember volt mögötte.

2019. dec. 23. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok az a felhasználó,és tüzijátékokat akarok meg szórakozni szilveszterkor yrotechnikai anyagokkal. Mivel MP40 es gázlövedékesem nincs, mer 145 ezer, azzal is lehetne szórakozni

[link]

2019. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm amúgy. Akkor úgylátszik vehetek én is petárdát jó áron,minthogy elkészítsek valamit. Pedig úgy viccesebb lenne
2019. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért a cukros füstbombáért ne jelents fel.
2019. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire szeretsz durrogtatni, költözz háborús övezetbe. Miattad meg a fajtád miatt retteg minden évben a kutyám. Mi lenne, ha csendesebben örülnél az új évnek?
2019. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
magyar az illető képzeld, a google fordító egy rakás trutyi,igazan tudhatnad,hogy az, irj vele meg egy angol házit,és garantálom neked az 1-est.
2019. dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
bemásolhatom ide az üziket.
2019. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!