Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Életetek legcikibb, leggázabb...

Életetek legcikibb, leggázabb ( sulis, kiránduló, táboros) sztorik? De, minden egyéb jöhet!

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eltévedtünk az állatkertben :D



Amugy van egy csomó ,összegyűjtöm neked részletesen

2021. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:
91%

Technikusi év végén osztálytársam kicsit berúgott az utolsó osztálykiránduláson. Amikor a gyomra úgy döntött, hogy többé nem egyirányú utca, odafutott az ablakhoz, feltépte és kihányt rajta.

Ja, csak ez egy kastély-szálló volt, méter vastag falakkal és külön nyíló dupla ablakokkal.

Ő csak a belsőt nyitotta ki.

2021. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Iskolába voltam, utolsó óra, és rámjött a nagy dolog, gondoltam ki kéne menni wcre, de nem volt nálam zsepi, wcpapír egy wcbe se szokott lenni, tudtam hogy minimum 5 zsepi kéne és senkinel nem szokott lenni, és féltem hogy hosszú ideig lennék ott, így hagytam a dolgot. 10-15 perc hasi görcs, izzadás, és hasmorgás után elmúlt az érzés szerencsére. De volt még egy probléma. Meg voltam fázva, köhögtem. De ahogy éppen köhögtem egyet, a dolog amit felköhögtem a kezemen végezte, mivel nem volt zsepim, a nadrágomon kellett hogy nyugovóra térjen a cucc... 1 órán történt 2 ciki dolog velem. A világ legszerencsétlenebb és egyben legundorítóbb emberének éreztem magam... Infó volt, remélem mindenki a számítógéppel volt elfoglalva... És remélem a tanár se látta a történteket aki elé szembe az első helyen ültem azon az órán. Azóta van nálam zsepi mindig kéznél.
2023. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!