Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tegyük fel kirándulok és...

Ha tegyük fel kirándulok és mondjuk bekapcsolt runtastical teszem ezt akkor az alapján megtudnak találni vagy csak ha betudnak lépni a fiókomba? Annyi rosszat hallani manapság főleg a napokban bár tény Magyarország nem Amerika.

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre elég kicsi az esély. Semmilyen fiókba nem tud belépni senki, hacsak a felhasznàló nem adja ki azokat màsnak. Manapsàg nagyon ritkàk a "feltörések", ha pedig komolyan feltörik azt otthon kikapcsolt runtastical is megtehetik...:)
2018. júl. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy olvastam a hirekben hogy azt a szerencsetlent aki eltunt egy hete a fitbit-e alapjan probaljak megtalalni. vagyis ha tegyuk fel valaki otthon hagyna a program belepesi adatait arra az esetre ha eltunne akkor azt felhasznalnak? Kicsit lehet elvont kerdes de talan nem hulyeseg.
2018. júl. 27. 03:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, igen igen, csak akkor tudnak megtalàlni, ha belépésid megvan nekik :) félre értelmeztem így hajnalban, nem tudom, hogy a runtasticon működik e valamilyen baràt rendszer, néhàny appon az ismerősök adatait ha engedélyezik, lehet làtni. Érthető valamennyire így? Alapvetően nem fog tudni egy idegen lekeresni téged hacsak nincs valami publikus profil amire az aktuàlis helyzeted töltögeti a nagyvilàgba, ennek érdemes utàna nézni, de szerintem erre tényleg kicsi az esély!
2018. júl. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet én is félreérthetően fogalmaztam na meg nem is tervezek eltűnni persze de sosem lehet tudni..:) Csak kicsit felkavaró olvasni a híreket főleg hogy azért belenéz az ember az id discovery műsoraiba ahol ugye a valóságot közlik. Mondjuk kicsit durva hogy lassan a saját házában sincs biztonságban az ember.
2018. júl. 27. 04:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy vannak ilyen borzalmas dolgok de annyira elenyésző, hogy szerintem ez ne vegye el a kedvedet semmitől, nem éri meg ilyenen feszengeni :) Én a szàmítógép vírusokon tudok őrlődni mondjuk hetekig, ha épp talàlnak valami szuperijesztően hangzót...! Csak körültekintőnek kell lenni minden alkalmazàssal, böngészéssel, ezzel rengeteg bajtól és idegeskedéstől megóvhatjuk magunkat!
2018. júl. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!