Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit gondoltok a szíriuszi...

Mit gondoltok a szíriuszi magyarokról?

Figyelt kérdés
Most jöttem a 6:30-as UFÓ-val a Szíriuszról és magyarul beszélek. Ki fognak utasítani mint migrantót, vagy kapok állampolgárságot? Az a helyzet, hogy menekült vagyok. Egy szíriuszi kutya kergetett fel az UFÓ-ra, előle menekültem. Az UFÓ elindult és idehozott. Ezt elfogadják indoklásnak? Vissza nem tudok menni, mert nincs jegyem. Nem tudok venni, mert a pénztárcám a Szíriuszon maradt, futás közben kiesett a zsebemből. Mihez kezdjek most?

2021. febr. 16. 06:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Először is két hét karantén, mert ha nem tudnád vírus van! Addig ráérsz gondolkodni!
2021. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy idegbajos, mérges, harapós kutyám.

Szivesen segít feljutnod a visszainduló UFO-ra!

2021. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Are you sírius?
2021. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyusz, milyen a Szíriuszon a vírushelyzet?
2021. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Most mit kell neked variálni a bevált módszert?

Túrót neked extra Szíriuszt, maradj csak Szíriánál, az biztos siker...

2021. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Tényleg, a Szíriusz az a Szíria hímnemű változata? :-o
2021. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A vírus ránk, szíriusziakra nem veszélyes. A kutyát hiába uszítod rám, az űrhajó 7:30-kor már visszament. Legközelebb csak két nap körüli keringési ciklus után jön. Szíriáról tudunk, mert műholdjaink figyelik a földi eseményeket. Ne keverjétek össze a két helyet. Még a földi internethez is tudunk kapcsolódni szubtéri adóvevőkön keresztül. Most már erre a két évre le kell telepednem és munkát kell vállalnom. Antigravitációs és térhajtómű karbantartó vagyok, de itt nincs semmi hasonló. A tudásomat amúgysem adhatom át, mert nem avatkozhatunk be sokkal fejletlenebb társadalmak történelmébe. Beállok villanyszerelőnek, ha kapok állampolgárságot. Annyit tudok, hogy ilyen esetekben egy Ró'gán nevű egyént kell keresni, mert ő ad el állampolgárságot bárkinek, aki megfizeti. Van a zsebemben egy gramm 115-ös elem, talán pénzzé tudom tenni az Ebay nevű földi internetes apróhirdetési oldalon. Ez a Ró'gán is szíriuszi, a gonosz Xial'en nagyúr küldte őt a Földre, mielőtt sikerült győzelmet aratnunk a Zi'alegh-ekből álló seregei felett.

Ha kell valakinek villanyszerelő, vagy 115-ös elem, ha esetleg tudja, hol találom Ró'gánt, Zi'alegh ügynökét, akkor jelentkezzen.

2021. febr. 16. 15:39
 8/21 anonim ***** válasza:
4%

nagyon humoros

ha ha ha

röhög a vakbelem

2021. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor sürgősen műttesd meg! A vakbélröhögés a Szíriuszon végzetes lefolyású betegség, közvetlenül az epehányás után jelentkezik.
2021. febr. 16. 16:16
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

ezt már nem tudom hova tenni

ez humor???

vagy egy idegbeteg agyszüleményei

2021. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!