Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltak a 2. vh-alatt a...

Mit gondoltak a 2. vh-alatt a német katonák a magyarokról?

Figyelt kérdés
Érdekel ez a dolog. Meg úgy az összes velük harcoló nemzet katonáiról. Románok, olaszok, stb.

2019. szept. 26. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
na hello a németek szövetségesként tekintettek ránk bár sokáig a magyarok nagyon nem akarták az egészet ebböl konfliktus volt nem is kevés .volt nem is egy kiugrási kisérletünk a háboruból .akkor lett nagy baj amikor horty helyett az az idiota szálasi lett a kormányfö .onnan nem volt megállás. a don kanyarál is a 2 magyar hadsereg ami az egyetlen volt öket zavarták elöre hogy pusztuljanak el .a dédapám is ott halt meg. :(
2019. szept. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
a románok olyanok voltak mint az ágyutöltelékek kb mint a zsidok akiket elvittek harcolni .nem egyszer felbomlottak a soraik föleg mikor az oroszokkal hacoltak. amikor orozország elfoglalta romániát a románok átáltak hozzájuk majd jöttek mo ra. mert hogy ök milyen nagy szlávok testvérek az oroszokkal. na eböl a nagy ellentét közöttünk.
2019. szept. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
olaszok .na ök elfoglalták görögországot .meg a fél balkánt ök teljesen átvették a német filozófiát .afrikában nagyrészt miattuk lett bukta a háború .amikor felszabaditották olaszországot musszolinit hitler kimentette majd késöbb vissza helyezte a posztjára. mikor megszálták olaszországot. a vége akasztás lett. remélem kielégitö volt .éretségin nem huztam ilyen komoly tételt anno :D
2019. szept. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
visszatérve a magyarokra ha a németek nyerték volna a vht akkor ki lettünk volna irtva 27 helyen áltunk a kiirtandó népek sorában . kellett volna a lebensraum. a németeknek ugy mint lengyelországban :(
2019. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom mint Hitler.

[link]

2019. szept. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ritka jók voltak :D
2019. szept. 26. 10:56
 7/9 anonim ***** válasza:
szivesen bár ne tudom hány éves vagy .de ez csak történelem sok nat geo meg töri ora kell hozzá . :D
2019. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja tudom tudom, de a gyakorikerdesek nem a jó válaszok gyűjtőhelye általában :D
2019. szept. 27. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
hát a legtöbbje elég nagy baromság ha valami érdekel kérezz engem .széles látoköröm van :D
2019. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!