Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez valaki szerint vicces?

Ez valaki szerint vicces?

Figyelt kérdés

Egy angol és egy skót vacsoráznak. A vacsora végén az angol letesz az asztalra egy fontot majd így szól:

- Osszák el!

A skót egy pennyt tesz le az asztalra majd így szól:

- Szorozzák meg!


Értem miről van szó, de nekem nem vicces



2021. febr. 27. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Szerintem igen
Szerintem nem
Nem értem
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szellemes, az biztos.
2021. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
A tanulság: okos vagy, de nincs humorod... :)
2021. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha osztani lehet, akkor szorozni is, de persze mondjuk köbgyököt vonni egy nyavalyás fontból már nem lenne érdemes, viszont a penny-t nyugodtan lehetne hatványozni, ha valaki nem volna rest azzal bíbelődni, csak akkor sokkal többnek látszana.
2021. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azoknak,akik "nem értem"-re mentek rá; az első vendég, aki fizetett , többet adott, azt el lehet osztani

És ez a skótos meg valami sztereotípia, hogy nagyon csínján bánnak a pénzzel, nem nagyon szívesen adnak belőle másnak; és akkor a második vendég meg pedig, ha keveset ad, akkor nem tudják elosztani, azt még meg kell szorozni;

hogy ugyanannyi legyen, amennyi kell, mert ő kevesebbet adott. Tehát nem tudják elosztani, mert még hiányzik is belőle; tehát,hogy annyit érjen, amennyit ki kéne fizetni, ahhoz meg kéne szorozni még. :)


Amúgy remélem, jól írtam le; meg pl én nem tudom ezeket a mértékegység-átváltásokat; meghogy az eredeti viccben pénz ugyanennyi volt -e. Azt nem tudom tehát , hogy az első vendég ő többet, vagy ugyanannyit adott, de a másik ő még kevesebbet; mert azt még meg kéne szorozni. :)


Remélem, jól írtam le. :)

2021. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*tehát,hogyha megszorzod ,abból több lesz. :)
2021. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy viccet meg kell magyarázni, akkor vagy a vicc tré, vagy a kérdező érthetetlen.


Ebben az esetben nincs a viccel semmi baj.............. ;)

2021. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4.és5.vagyok,szerintem is jó:) ;) ;)
2021. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!