Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném vasárnap este, a...

Szeretném vasárnap este, a pótszilveszteri bulin vicces naciban fogadni a kis társaságot, de a nejem szerint ez a naci nem vicces, hanem ízléstelen. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

A nacit pár éve vettem Bibionéban, egy nyaralás alkalmával. Utcára eddig csak nagyon ritkán (talán kétszer) mertem felvenni, de egy pótszilveszteri bulin szerintem mókás viselet lenne. Itt a naci:


[link]



2021. jan. 9. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Utcára esélytelen, hogy kimenjek ilyenben, de otthon valóban jópofa lehet, bulira meg hát... attól is nagyon függ, hogy mennyire bizalmas viszonyban vagytok a társaság többi tagjával.
2021. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem is igencsak ízléstelen!
2021. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízléstelen, az biztos, viszont ha olyan a kapcsolatotok a társasággal, akkor felveheted.
2021. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nix bulizás.
2021. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát 14-15 éves kamasz fiúk között még lehetne vicces, de te azt írtad, feleséged van...
2021. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gusztustalan. Igaza van a nejednek.
2021. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Én röhögtem, de alapból infantilis vagyok. Te tudod, a haverjaidnak milyen a humorérzéke.
2021. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
felvetted? :D
2021. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!