Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki tud nekem mondani...

Valaki tud nekem mondani katolikus vicceket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad már?

A kilencvenéves Szabó bácsi ellenőrző vizsgálatra megy az orvoshoz.

A doki megvizsgálja, és így szól:

- Szabó bácsi, úgy látom nagyszerű egészségnek örvend. Lelkileg is minden rendben?

Jár e még templomba? És milyen a viszonya Istennel?

- Jól vagyok, köszönöm. Istennel pedig nagyszerű kapcsolatom van. Képzelje doktor úr, minden éjjel amikor kimegyek a fürdőszobába, az Úr még fel is kapcsolja nekem a lámpát, és amikor visszamegyek az ágyamba, akkor meg leoltja.

Meghökken ezen az orvos, és délután felkeresi az öreg feleségét:

- Azért jöttem, hogy elmondjam, Szabó bácsi fizikailag teljesen egészséges, de amikor beszélgettünk, valami furcsát mondott Istenről. Igaz az, hogy éjjel amikor kimegy a WC-re, felgyullad a fény, aztán meg elalszik?

A néni felsóhajt:

- Jaj, Istenem? már megint a hűtőszekrénybe pisilt!

2021. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
🤣🤣
2021. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
85%

A pap beül a gyóntatószékbe. Túloldalt egy öreg bácsi ül.

- Atyám, vétkeztem.

- Rendben, fiam, mondd el a bűnödet.

- Tudja, atyám, hetvenkét éves vagyok, ötven éve élek boldog házasságban, sosem csaltuk meg egymást, van két szép fiam, három unokám, boldogan élünk, mindenünk megvan, ami kell, nem is vágytam többre.

De a múltkor bevásárolni voltam a kocsival, mikor lestoppolt két tinilány, hogy vigyem el őket. Mondom, miért ne. Beültek. Beszélgettünk, viccelődtünk, egyre pikánsabb dolgok kerültek szóba, egyszer csak kijelentették, hogy szexelni akarnak velem hármasban.

Szépek voltak, csinosak, bizony győzött a kísértés. Félreálltam egy erdei mellékútra és ott a kocsiban megtörtént a dolog, többször is, mindkettővel.


A pap csóválja a fejét.

- Hát fiam, ez bizony nem volt keresztényhez illő cselekedet.

- Keresztényhez illő? Én zsidó vagyok.

- Zsidó, hát akkor miért nekem mondod el?


- Mgé hogy neked, b..meg? MINDENKINEK elmondom!

2021. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Én csak azt ismerem , azt a:

-Hogy jön ki a pap a templomból?

-Mintha mise történt volna.

2021. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
És Jézus szóla hozzájuk: "Mondjátok, ki vagyok én?" És ők felelék: "Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégső értelme tárul fel előttünk." És Jézus szóla: "Mi van???
2021. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsaklinka01 válasza:
87%

-Hogy jön ki a papa templomból?

-????

-Mintha mise történt volna.

2021. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!