Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Diplomás vagyok. Hogyan kéne...

Diplomás vagyok. Hogyan kéne vezekelnem ezért a bűnömért?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy mind nagyképű, bunkó, arrogáns, szemétládák vagyunk nulla emberi értékkel. Mindannyian teljesen egyformák. És köztudott, hogy a munkások között ilyen nincs. Nem a papír határozza meg az embert, de akinek van, az hülye. Azt érzem, elkárhoztam. :( Mit tegyek?

2021. ápr. 3. 18:05
A kérdező szavazást indított:
Égesd el a diplomád, soha ne beszélj róla, szakíts meg a kapcsolatot minden ilyen ismerősöddel!
Minden héten írj egy háromoldalas esszét arról, hogy mennyire szégyelled magadat, amiért elbutított az iskola, de a munkások mennyire csodálatosak!
Dolgozz mekiben! Úgyis bölcsész vagy, más diploma nem létezik
Kérj bocsánatot sírva mindenkitől, akinek nincs, mert megsértetted őket!
Írj könyvet arról, hogy be kéne zárni minden egyetemet!
Öld meg magad!
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Ez mind csak akkor igaz, ha IT-s vagy, vagy mérnök. Bölcsészként ugyanugy senki vagy.
2021. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Nekem is van diplomám, ami még jobb hogy NYELVVIZSGA NÉLKÜL KAPTAM!

Én mit tegyek???

2021. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen lenéző, pöffeszkedő kérdést is ritkán látni.

Mondom ezt diplomásként.

2021. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Fontos még, hogy nettó 700ezret keress, anélkül proli vagy.
2021. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 te bűnös lélek, hogy képzeled???!!
2021. ápr. 3. 18:09
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén sajnállak.
2021. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2021. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Kit érdekel? Én is az vagyok és még rengetegen. Nem hiszem, hogy ez kiváltsàg. Sőt...
2021. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nínó! Nínó! Józsi! Jönnek az UFOOOOOK!!!!!! Segíííítssssetek!
2021. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Van remény a diplomásoknak is, például vár az építőipar, ahol munkaerőhiány van! Lehet menni falat rakni, villanyszerelni, na persze diplomásként duplán meg kell dolgoznod érte hogy kellőképpen suttyóproli legyél, már reggel legalább három csavaros kiflivel meg egy minél igénytelenebb energiaitallal feltankolva jelenj meg, és a derékszöget mint olyat töröld a műveltségedből. Bölcsészek előnyben, mert ők már eleve hozzá se tudnak fingani az ohm-törvényhez, mérnököknek kicsit keményebben kell leküzdeniük magukat.

Aztán van ám tízhónapos rendőrképző gyorstalpaló is, a végén őrmester leszel és mehetsz intézkedni, ez is egy kiváló életpályamodell egy diplomából kigyógyuló exértelmiséginek, ott aztán hamar behozod a lemaradásodat az átlagmagyartól és gyorsan hülye leszel mint a szaros csizmatalp.

Feltétlenül vásárolj egy tévét is, nézzed az összes elmerottyantó valóságsót, aztán irány a bót, ahol kötelezően megveszed a pletykalapokat és felkészülsz az összes falhoz verdesett türhő celeb életrajzából. Hazafelé kötelező kör a lottózó, a fizu felét pattintsd el kaparós sorsjegyre meg amit még ott találsz, aztán irány haza és megrakni az asszonyt, h évente minimum egy porontyot potyogtasson ki, de az a legjobb, ha az ellés után egyből felkoppintod mindig.

A lakásodat add el mielőbb, és költözz albérletbe, itt arra kell vigyázni, hogy legalább kéthavi elmaradásod mindig legyen a lakbérrel, és minél nagyobb szutyok legyen a bérleményben folytatólagosan.

Nagyon fontos, hogy vedd meg a legújabb ájfont, de persze részletre, és mellé vedd föl a providentet is minél nagyobb frekvenciával.

A futással hagyjál föl, minek, és hízzál vágósúlyba, mert a furkók között a zsír a tekintély, meg a cukorbaj. A fogkefédet még ma dobd ki.

Sok szerencsét a gyógyulás útján! 💕

2021. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!