Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontosabb lányok: hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb lányok: hogy a pasi diplomás legyen, vagy hogy átlag felett (nettó 300ezer +) keressen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 11:30
 51/96 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy meg saját tapasztalat ,hogy milyenek! Amikor megy az ember dolgozni valahova az átlag egyszerű ember nem alkudik nem sír a szája ,kávé stb megkínál megköszöni a munkát addig a diplomások a nagy művelt emberek ,egyből alkuldoznak hát ez sok ,megkínálni nem jut eszébe több a bunkó is köztük ! De találkoztam már kivétellel is csak sajnos belőlük van sokkal kevesebb! Szóval köszönöm nem kell bemutatni ,hogy manapság ész nem jár a papír mellé!
2021. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
91%
Ilyet senki nem is állított sehol, ezt te ismételgeted. A kommentjeid tele vannak sértegetéssel, általánosítással. Többször kérdeztem, miért kéne egy nőnek együtt lenni egy olyan férfival aki a földön vergődve sírva hisztizik a diplomásoktól, erre nem kaptam választ. Miért lenne jó nekem egész nap ezeket hallgatni? Nincs az a pénz.
2021. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
0%
Hát sorry de azt nem tőlem kérdezted akkor ,én csak a végén kapcsólódtam be a dologba!
2021. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
88%

#53 itt már csak a pontozásokból

is lehet látni, hogy a nem diplomások mennyire sértettek, ha azt mered írni, hogy neked ez fontos. Pedig mindenkinek joga van ezt eldönteni. Biztos majd egy gyerekes lepontozás miatt itt hirtelen meg fogja gondolni magát az illető és már nem lesz neki fontos🤣

2021. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
90%
#55 ez olyan, mint amikor az étel-ital kategóriában a kedvenc ételedről kérdeznek, te leírod és lepontoznak. :D
2021. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
14%
Hiába hitegetitek magatok de a covid is jól mutatja,hogy kire van szükség kire nem! Én 1 napot nem ültem itthon mert nincs munka vagy a semmit tevést otthon is lehet végezni,itt is jól látszik,hogy az ország gazdaságát kik is mozgatják és kiket raknak elsőnek parkolópályára! ;)
2021. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
86%
Hát haver, ez nagy öngól volt. Orvosok, ápolók melyik szakmunkásképzőből jönnek?
2021. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
3%
Ki beszélt itt minden diplomásról? Egyszóval se mondtam ilyet csak,hogy a többségre igaz! ;)
2021. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
87%
Tetszik, hogy miután hat oldalon keresztül általánosító sértéseket vágtál a diplomásokhoz és a fizetésükkel azonosítottad az értéküket, most mondtál valami olyan baromságot, amit már te is szégyellsz és próbálod beadni, hogy jajj, hát te azt nem úgy értetted. :D
2021. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
27%
Akkor olvasd vissza , na meg értelmezni is tudni kellene de látom nem megy! Amúgy se nagyon érdekel a dolog a tény attól még tény marad,hogy hiába veritek a diplomátokra attól még a gyárak és a meki is szívesen fogad mert máshova nem kelletek! De ezt ti is nagyon jól tudjátok szóval további szép napot! ;)
2021. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!