Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez lehet a megoldás a koronaví...

Ez lehet a megoldás a koronavírus járvány megfékezésére?

Figyelt kérdés

Sokat töprengtem ezen a válságon és a kormány következetes és észszerű járványkezelése alapján arra a következtetésre jutottam, hogy a koronavírus igazából fél a napfénytől. Mindannyian tudjuk ugyanis, hogy a koronavírus éjszaka pusztító vándorútra kel, mi másért lenne az éjszakai kijárási tilalom. Ezt támasztja alá, hogy most 8 óráról 10 órára csúsztatták mert hosszabbodnak a nappalok, tehát a nap elől bujkál.

Ezek alapján annyi a teendő csupán, hogy megállítjuk a napot Magyarország felett úgy dél tájékán és a koronavírus helyzet meg is van oldva. Sokkal célravezetőbb lenne, mint ilyen badarságokkal foglalkozni, mint egészséges életmód, immunrendszer erősítése arany középút megtalálása esetleges járványok terjedésének megállításában, meg emberi jogokkal való értelmetlen babrálás. Mit szóltok megcsináljuk?



2021. ápr. 7. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A Napot ugyan senkinek se fog sikerülni megállítani, viszont mesterséges fénnyel, óriási reflektorokkal folyamatosan világosban tartva az országot legyőzhető is lenne a járvány.
2021. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 annál a résznél kell röhögni amikor odaérsz, hogy "kijárási tilalom"

na mert az tényleg nevetséges és értelmetlen dolog ennél semmivel sem nagyobb marhaság amit én találtam ki.

2021. ápr. 7. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Vagyis kedves kérdező hiszel a koronába vagy sem
2021. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem elég lenne ha a koronáját sapkára cserélnénk,mindjárt nem lenne olyan méltóságos és olyan közönséges vacak kis vírus lenne, amiből tizenkettő egy tucat, így koronával persze, hogy nagy a mellénye.
2021. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!