Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tesz a magyar kormány a...

Mit tesz a magyar kormány a koronavírus megfékezésére?

Figyelt kérdés

Miért nem zárják le a repteret a távol-keletről és főleg a Kínából érkező járatok előtt, miért akarják beengedni a vírust?


Eddig hány valós fertőzött van Magyarországon?


Miért nincs semmi infó erről? Miért hallgat a kormány?



2020. jan. 27. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Tárcsaféket szereltek rá a határon, neked ez miért nem elég? Ez az örök elégedetlenség!
2020. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Őrzi a kerítésnél a migránslukakat amit ástak az illegálisan közelítők.
2020. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es: lehet, neked vicces, de én féltem a családomat és még ha megmenekülni nem is tudunk, de szeretném tudni a VALÓS híreket és igazságot, hogy jelenleg mi a helyzet itthon!
2020. jan. 27. 17:32
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Egy Magyarországon nem létező vírusfertőzés ellen? Nyilván semmit.

A repterek lezárásának pedig max akkor van értelme, ha mi nem akarunk megfertőzni másokat. Ha valakinek keletről fontos idejutnia, de mi ostoba módon nem fogadunk repülőt keletről, akkor az illető max átszállással repül és kész.

2020. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
17:32: már négymillióan megfertőződtek, a többiek holnap fognak. Hétvégére kihal az ország. Jobb, ha azonnal elmenekülsz az Antarktiszra!
2020. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, ha neked ez ennyire fontos akkor ne ezen a felületen érdeklődj, hanem olyan helyen, ahol napra kész infót kapsz.
2020. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Építs az udvarodon betonbunkert, amibe tuti nem megy be a koronavírus, tárazz be egy évre való vizet meg babkonzervet, ha ennyire félsz.
2020. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igazuk volt azoknak, akik privátban válaszoltak nekem, itt normális válaszra nem lehet számítani.


Tulajdonképp nem is számítottam, csak szerettem volna felhívni a figyelmet arra, hogy csak magunkra számíthatunk..., mert SEMMIT nem tesznek a megfékezésre itthon és elbagatellizálják, mint Csernobilt....

2020. jan. 27. 19:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, mondjuk a SARS idejében.

Talányos vírus, de már Párizsban is jelen van, az USA-ban is.

Őket is zárjuk le/ki?

Relax!

2020. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Ja, vagy úgy. Szóval nem a valóságra vagy kíváncsi, hanem csak megideologizálni szeretnéd a beteges rettegésed? Oké, akkor figyi, most elmondom a nagy titkot, már rég itt van a vírus, és mindenki fertőzött, te is! Ennyi volt, game over, és mindez csak azért történt mert azok a fránya repülőterek nem lettek lezárva!

Tessék, gondolom ezt akartad hallani...

2020. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!