Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez a bicikli jo erre a feladat...

Montenbájkbicigli kérdése:

Ez a bicikli jo erre a feladatra ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem akarok ugratgatni vaganykodni gyorsan meni vele , csupán csak heti 6-7x szeretnék letekerni a kocsmáig vele, meg kemény tempóba visza, ez a bicikli jo erre a feladatra ? 40-150 ezres tudom nem jo ere a feladatra mer az eletveszelyes ahogy mondtátok !!


[link]



#kerékpár #kocsma #vodka #felborulok #biciglivel mindig
2021. ápr. 13. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
:DDDD
2021. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem teljesen rossz úton jársz, arra ez kell! Alacsony átlépésű, elektronyost is tud, nem borulsz fel vele és hátulra befér egy láda sör!


[link]

2021. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mer asztat olvastam itten h ilyen 100ezer alatt egy bicigli életveszélyes!!!! meg nem lehet vele menni mer egy ipari huladek!!!

ezer linkeltem eztet a belépőszintű fost hogy ennyire elég e ha erre hasznalom e ?

2021. ápr. 13. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nagyszerű, hogy tudsz olvasni, de sajnos írni is, ezért úgy látom sértődöttségedet most minden kérdéshez odaírod és még "kérdéseket" is felteszel. Ettől jobban érzed magadat?
2021. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2/4 nagyon szpen koszonom meygek megrendelem az internetből aztat !!!!



4/4= Remélem tudod hogy ez egy poén kérdés , pár napja olvastam itt egy srácot aki szeretett volna venni egy 60ezres bicót , de csak arra használta volna hogy a sarokra lemenjen tejért meg némi kifliért , és mindenki lebaszta meg mondta neki a felfújt hülyeséget és ajánlották neki a 3 kilós bringákat mert azalatti bicókat ha oxigén éri szétesik a hegesztésnél :D , amúgy nem az a srác vagyok csak jókat nevettem azok a kérdésen :D

2021. ápr. 13. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

"poén" akkor írd a humor kategóriába. Minek írsz hülyeségeket? Mint írtam, gondoltam, hogy megsértődtél azon, hogy valaki(k) azt írta, hogy 100e alatt nincs normális bicikli. Kétlem, hogy valaki itt kérne tanácsot ahhoz, hogy milyen biciklit vegyen a 60ezerét hogy aztán azzal csak a sarokra járjon.

Ha viccesnek találod amit írni szeretnél, akkor javaslom a humor kategóriát, ott biztosan értékelni fogják. Gondolom azt is viccesnek találtad, amikor egy másik kérdéshez - nagyon segítőkészen - odaírtad, hogy 500e alatt nincs jó bicikli. Remélem kinevetted magad és ezzel be is fejezted.

2021. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha' nincsee bicigli 500+áfa alatt he' , hülyeségeket ne irjon kend !

Vagy csak mögsértödött ?

Full komolyan írok ide ! Nem humorkategóriába való , a poén csak elírás volt Kend!

De amint mondtam még mindig nem én irtam ki azt a kérdést csak jót nevettem rajta és most azért tettem fel ezt a kérdést az én igényeimhez mérve , amit a kedves 2 válaszoló meg is válaszolt , te meg ide jársz kötekedni.

2021. ápr. 13. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!