Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan koncentráljak és...

Hogyan koncentráljak és összpontosítsak a feladatra a meccseken? Hogy fejlesszem a koncentrációmat? (Foci

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy nem találom a helyem a meccseken és alig van nálam a labda, néha még 4 méterről se találom el kaput vagy passzolni se tudok pontoson pedig jó vagyok amikor csak itthon focizok a barátaimmal.Az edzőm szerint a koncentrációmmal van baj hogy nem vagyok ott igazán a meccseken..
2012. dec. 26. 17:53
 1/2 anonim válasza:
Ebben az edződnek pontosan igaza van persze ezért nem kell aggódni.Azt nem tudom hogy még mi a baj én elmondom hogy én hogy éltem meg a focit hogyan lettem jobb.Jómagam első meccsin nem találtam a helyem igazából azt kívántam hogy ne passzoljanak mindig is biztattak azzal hogy ne adjam fel és KŰZDJEK . Edzések a végén nem voltak az igazi edzések.Én néztem edzésterveket edzetem magam. Sokat fociztam első meccseimen nagyon felidegesítettem magam apró dolgokon(kiment a labda,rosszul passzoltam ,a nézők ugattak) Ezek a dolgok azok amivel nem kell foglalkozni kűzdeni kűzdeni Ha mégis elrontod hagyd a francba !!!! És a meccsek előtt imádkoztam hogy Uram segíts nekem hogy oda bírjak figyelni nyerjünk vagy akár jól focizzunk . Nem mindig nyertünk de rengetegen mondták hogy nagyon jó vagyok nem az a lényeg hogy nyertek vagy veszítetek mert ha látják hogy jó focista vagy már nyertél is . Zárd ki a többi dolgot és csak magadban és a jó Istenben bízz hidd el sikerülni fog .
2012. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez sokat segített köszi!!így lesz
2012. dec. 29. 18:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!