Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Támogatnád, hogy védettségi...

Támogatnád, hogy védettségi igazolvány nélkül sehova ne szabadjon menni?

Figyelt kérdés

Tehát sehova, ki sem mozdulhat, még az sem aki regisztrált, de nem kapott oltást. Esetleg védetlen táborokat kellene nyitni? Persze az ottani őrök be lennének oltva.



(Humor kategória.. tehát mese, nem provokáció. )


2021. ápr. 27. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
De aki kapta az oltást az járjon küzdősport oktatásra is. Csak utána kapjon védettségi igazolványt, mikor tényleg meg tudja magát már védeni és nem csak a szervezetére hagyatkozik.
2021. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Wadmalac ***** válasza:
15%

Az a baj, hogy istenigazából nem nagyon látom, mitől lenne ez vicces, ha nem éppen az a cél, hogy a korlátozásokat állítsa be komolytalannak.

A komoly részt én le is zárnám annyival, hogy szerintem az lenne a konszenzusos megoldás, hogy a nem oltottaknak, nem védetteknek a közösségi területen kötelezően fenn kéne tartani a maszkviselést, a védetteknek csak ajánlottan, de mindenkit beengedni mindenhova, a kézfertőtlenítést meg belépéskor mindenkinek kötelezővé tenni, persze lehetőséget is adva erre.

2021. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha lecsökken a kórházban ápoltak száma az oltások következtében, akkor nem kellene ilyen megkülönböztetést tenni, menjen mindenki oda, ahová akar, ugyanis a fertőződés esélye is csökken ekkor a nem oltottaknak.

Aztán ha elkapja, az ő baja, ha meggyógyul, hát meg, ha nem, akkor meg nem, magánügy.

A kórházakban rendes orvosi ellátás lenne minden osztályon, ha a covid betelne, akkor otthon kellene neki kiheverni a betegséget, vagy kapna egy időpontot, mikortól veszik fel és ha megéri, akkor bejutna, ha nem, akkor eltemetnék.

Minden mehetne a rendes kerékvágásban, aki akar, szerezhet védettséget, aki meg nem, az kockáztasson és viselje a következményeket.

Ha valaki elutasítja a terápiát, azzal nem lehet mit kezdeni, felőlem a Dunába is ugorhat, az ő dolga.

2021. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed és magyarázata a legsötétebb középkort idézi. Gázkamrákat nem akarsz? Megelégszel a táborokkal.

Amíg az intenzív osztályokon ápolt koronavírusos betegből kilenc meghal, addig én nem tudok nevetni még jó vicceken sem.

Apám úgy halt meg, hogy még intenzív terápia sem jutott neki. Engedték elmenni.

2021. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez hol humor? (a megjegyzésed után is) nem tudom hol van
2021. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom a lágerek viccesek számára.
2021. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És kérdező, te emberek közé sorolod magad? Hogy oda írod, hogy humor, még borzasztóbb a dolog. Nem ég a pofád? Elég szégyen, hogy ilyenen gondolkodsz, de hogy le is írod, és még nevetni is kellene rajta…
2021. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dédpapám zsidó volt, azért nem él már, 21 évesen vitték, származása miatt. Tudom miről beszélek.. én is döglődtem a covid miatt, tudom miről beszélek. De a védettségi igazolványhoz kötni a szolgáltatások igénybevételét az olyan mint az amikor megkülönböztették őseimet. Szóval...
2021. ápr. 28. 22:49
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

"De a védettségi igazolványhoz kötni a szolgáltatások igénybevételét az olyan mint az amikor megkülönböztették őseimet. Szóval..."

Nicsak, mégsem humor?


Mégis provokáció?


"védettségi igazolványhoz kötni a szolgáltatások igénybevételét"


Nem, védettségi igazolvánnyal engedélyezetten megtenni olyan dolgokat, ami idáig tilos volt mindenkinek.

Nem elvesznek, hanem a védetteknek adnak pluszt.


És védettség nélkül ön- és közveszélyes vagy, úgyhogy minimum annyira sérted a körülötted élők személyi jogait, amennyire a t személyi jogaid korlátozva vannak.


Az EU döntése szerint még az oltás kötelezővé tétele sem személyi szabadsági jog sértés.

Az meg, hogy anélkül nem oldanak fel MEGLÉVŐ korlátozásokat, az végképp nem.


"az olyan mint az amikor megkülönböztették őseimet"

Na ne haragudj, de ez oltári baromság.

Nekik nem volt választásuk, neked van. Az ő megkülönböztetésüknek semmi alapja nem volt, a tiednek van.

Ők nem jelentettek veszélyt a környezetükre, te igen.


Az összevetés pont az őseid felé pofátlanság.

2021. ápr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!