Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az a BTS? BkvTescoSió?

Mi az a BTS? BkvTescoSió?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
7. Bocsi, be van jelölve nekem, hogy küldjön értesítőt a BTS kulcsszónál, szóval én kapásból arra gondoltam. :)
2021. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Wadmalac ***** válasza:
17%

Hiperoptimalizált boybandagyártási termék, piaci igényhez simítva. Ennyi.

Zenében az az érték, ami 20, 30, 50 év múlva is érték lesz. Ez valószínűleg nem tartozik oda.

2021. máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket utolsó két válaszoló. Nem kell utálkozni. Ha beírod a YT-ba, hogy BTS high notes majd megtudjátok, hogy mennyire tudnak énekelni. Mellesleg, nem nagyon hiszem, hogy bármit is tudnátok róluk. Nem kell mindenkit szeretni, nem kell hallgatni, ez tökre okés, de felesleges utálkozni, és le*uzizni őket, hogyha teljesen heterók. És ha meleg egy ember? Azzal mi baj van, könyörgöm? 2021 van. Szóval SENKIT ne bántsatok, főleg, ha semmit nem tudok az életükről, vagy, hogy mennyit tettek le az asztalra. :) De, ha kíváncsiak vagytok, nézzétek meg az ON-t tőlük, szerintem tetszeni fog. Nem az MV-t, hanem a (úristen nem jut eszembe a neve) valami Kinetic valamilyen dance. Ha kreatívak vagytok úgyis megtaláljátok😂 +nem azért vagyok itt, hogy mindenkit arra kényszerítenek, hogy szeresse a BTS-t, hanem arra, hogy ne ócsárolhák és utálják őket. Van kettő út. Szereted, hallgatod őket, vagy nem hallgatod őket, és a létwzésükről sem veszel tudomást. Felesleges egy harmadik utat kitaposgálni, és utálkozni.
2021. máj. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
//send @EgyRakásSenki a friend request//
2021. máj. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Wadmalac ***** válasza:
100%

#14: Nem tudom, miért kell sírni.

1. humor rovat

2. a koreai aktuális férfiideál nőiesebb az átlag európai nőnél és simán erről szól a "kritika"

3. lehet, hogy tehetségesek, valószínű, hiszen az ilyen bandák tömeges jelentkezőkből válogatással készülnek. Mondom készülnek, nem születnek. Gyártják. Közönségízlésre.

Már az A-HA is közöségízléshez lett összerakva évtizedekkel ezelőtt, mellé kitalálva egy háttérsztori a garázsban született csapatról.

Csak az A-HA csinált pár zenét, ami örökzöld.

4. az egész kritika nem szól másról, minthogy ez a popzene és a művelő bandái médiaipari termékek. Ne ma tehetség tette őket híressé, hanem a hírességhez tervezték az egészet. És ez a baj.

2021. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Minden viccet félretéve Behind The Scenes rövidítése is
2021. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdést könyörgöm miért kell a humor kategóriába tenni? Na mindegy ha komolyan gondoltad:

Egy dél-koreai Entertainment-től származó tagú fiú csapat. Ez az Entertainment a Big Hit Entertainment ami most BigHit Music néven fut. 2013ban debütáltak a No More Dream című dalukkal. A tagjai:

Jungkook

Taehyung/V

Jimin

RM (Rapmon, Rap Monster, Namjoon)

J-Hope

Suga

Jin

Nagyon sok dalaik vannak. Szóló dalaik is vannak. Elismerésem, hogy már 10 éve csinálják, és még mindig bírják. Minden évben van több comeback. Néhány dalt felsorolok én is (de ebből néhány olyan amit az előttem lévő már leírt):

ON

Butter

Dynamite

Baepsae

Fire

DOPE

Boy With Luv

IDOL

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe. Na mindegy! Remélem segítettem🙃!

2023. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A Behind The Scenes rövidítése IS! Meg még a BangTan Sonyeondan (angolul Bangtan Boys) rövidítése is. De előttem ketten már elmondták a koreai BTS csapat történetét.
2023. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!