Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki mondta el Erzsónak, hogy...

Ki mondta el Erzsónak, hogy Sári csókolózott Marcival a tegnapi Ellenségek közt részben?

Figyelt kérdés

Én először arra tippeltem, hogy Lujzi volt, Sári barátnője, mert ő is szerelmes Marciba, de azért mégis csak barátnők, ő nem tehette. Nagyon meglepődnék, leesne az állam, ha 178 rész múlva kiderülne, hogy Lujzi volt!

Szerintem Margit volt, az öreglány, mert mindig ott leselkedik és hallgatózik Erzsóék ablaka alatt, biztos ő tette, mert irigy, hogy özvegyen neki nincs senkije.

Amúgy szerintetek se normális Erzsó, hogy emiatt szobafogságba küldi Sárit?! Hát ez milyen anya, azért mert a lánya jár valakivel? Hát azért mégse az derült ki hogy terhes. Bár nem lepődnék meg, ha 564 rész múlva kiderülne az is. Azért jó nagy nyelves volt, lehet mást is csináltak, mégis csak forr a tinik vére.

Ti is nevettetek amúgy, mikor a Karcsi bolt melletti Marcsi kávézóban a Jancsi pékséggel szemben Lídiának valaki megsózta a latteját? Én szakadtam rajta. Megérdemelte, mert mindenkiről pletykálkodik össze-vissza. Élveztem nézni ahogy fanyalgott, mikor belekortyolt.

De az tényleg nagyon durva volt, hogy Jancsi megcsalta Gabit Julissal a raktárban. Vajon tudja, hogy Julis is csalja őt a Karcsival? 1237 rész múlva biztos kiderül!



2021. máj. 30. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Idén nyáron véget ér a sorozat, nem lesz még több 1000 rész, sőt 100 sem.
2021. máj. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Nahát, ebbe sikerült pont úgy belekotnyeleskedned, mint Lídia a Kovács KFT.be. Én már nem sóztam, hanem fagyállóztam volna azt a kávét, a harc legyen harc!
2021. máj. 30. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!