Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a férfiak azt gondolják a...

Ha a férfiak azt gondolják a lányok nem kakilnak akkor a lányok is azt gondolják, hogy a férfiak nem kakilnak, tehát végső soron senki sem kakil?

Figyelt kérdés

Tehát, mivel mindegyik fél a másik háta mögött meg van győződve, hogy nem kakil az ellenkező nemű fele, így kijelenthetjük, hogy a kettejük össztudása arra redukálható le, hogy egyik nem sem kakil


Ez vajon igaz lenne?

(Én férfiként, azt tudom, hogy a lányok nem kakilnak, de ez nyilván szubjektív)

35F



2021. jún. 3. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sajnos az az általános tapasztalat, hogy lányok is kakilnak, de ezt valójában önmaguknak sem vallják be. Így ez rengeteg párkapcsolati problémát szül. Sokan ráadásul nem is próbálnak ellene tenni. De nagy árat fizetnek érte...
2021. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ez hülyeség, elmondom miért, amikor akárhányszor mentem az egyedül élő nőkhöz eggyet jól érezni magunk, azt tapasztaltam, hogy nincs WC papír, de még a WC papír tartó sem volt ott, ezt mind a 23 nőnél akinél voltam megtapasztaltam


Tehát nekem most már biztos, hogy ők nem kakilnak, csak pisilnek ( szerencse azt még elnézem nekik ), ha másképp vélekedik valami igazából teljesen mindegy, nem tudja megváltoztatni a véleményem

2021. jún. 3. 23:15
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Az emneriség megérett a pusztulásra...
2021. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma láttam a villamoson egy csajszit, aki egy eszméletlen nagy csomag WC-papírt cipelt. (Biztos, ajándékba vitte...) :D
2021. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy a lányok azt gondolják, hogy a férfiak nem kakilnak, az tévhit! Ők tudják, mert néztek elég bdsm-et!


Amúgy a nők tényleg nem kakilnak, az igaz. Viszont nem is pisilnek! A pisilést könnyezéssel meg izzadással, a kakilást meg kilégzéssel viszik ki.

2021. jún. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A nők tudnak fotoszintetizálni.
2021. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
MIAFASZ???
2021. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

5ös pisilést azt csinálják sztem, mivel a saját tapasztalatom alapján WC-volt a lakásukon, tehát valami szükségletet biztos betölt az is


De, hogy kakilni nem kakilnak az egészen biztos

2021. jún. 4. 12:03
 9/19 anonim ***** válasza:

Az a WC csak dísznek van. Vagy srácoknak.

Láttál már lányokon olyan lyukat ahol leadnák? Egy lyuk van lent és az is csak INPUT.

Van még 2 lyuk, egy telefontöltő az INPUT fölött.

És van egy másik lyuk hátul. Nagyon hasonlít a milyenkre, de ne tévesszen meg! Az nem arra való!

Ajánlok egy nagyon jó dokumentumsorozatot, az a neve South Park. Ott volt egy rész, ahol használat közben mutatják!

2021. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Wadmalac ***** válasza:
Khm, biztos vagy benne, hogy van statisztikai értéke a 23 darab guminődnek?
2021. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!