Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egy "régebben" feltett kérdésr...

Egy "régebben" feltett kérdésre azért nem válaszol senki, mert senki nem "látja", v. ha esetleg rátalál vki egy ilyen kérdésre, úgy gondolja, hogy aki feltette, már megtalálta rá a választ, és ezért már nem is ír rá semmit?

Figyelt kérdés

Húúú, ez jó értelmes lett, remélem, azért ki lehet bogozni, mit akarok?!

Egyébként csak azért kérdezem, mert sokan panaszkodnak, hogy többször tettek fel vmilyen kérdést, és nem kaptak rá választ. És hogy a listában előrébb kerüljön (ergo szem elé kerüljön), így újra felteszik, hátha "más időpontban" kapnak rá választ.


2009. júl. 2. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

sztem azért ,emrt nem mindenki lapozza végig az oldalakat valaki csak a főoldalt nézi, és ha sok kérdés jön akkor "eltűnik" a kérdés

bár a 2. verzió is lehetséges

vaaaaagy senki sem tudja :)

2009. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
hát igen szerintem azért mert senkisem látja, én is mindig igy járok:(
2009. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
szerintem meg van olyan is hogy tudja csak lusta válaszolni..utána meg már elfelejti
2009. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy ilyen hosszan teszik fel a kérdést mint te most és senkinek nincs kedve hogy végigolvassa
2009. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy annyira specifikus kérdést tesz fel amire nem tudja a választ, vagy már elavult lenne. Pl.: mennyi ösztöndíj jár ilyen meg olyan képzésen , ilyen meg olyan átlagra. Erre már minek válaszoljak? Meg amúgy is hülye kérdés.
2009. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én azért nem szoktam válaszolni az ilyen kérdésekre, mert mikor megnézem a dátumot és látom hogy már több hónapos, akkor úgy gondolom, hogy azt már úgysem nézi senki (maga a kérdező sem) ez hülyeség lenne?
2010. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!