Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon tetszik nekem egy...

Nagyon tetszik nekem egy lány, de nem merem megszólítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt találtam ki, hogy úgy teszek, mintha véletlenül megdobtam volna egy pacalpörkölttel, majd gyorsan elnézést kérek tőle, miközben törlöm le róla a cuccot. Főleg a mellére fogok célozni. Szerintetek ez bejön majd nála?

2021. jún. 7. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Felejtsd el ezt a hülye ötletet, amit kitaláltál. Nagyon kellemetlen lesz ez a lánynak, 100%, hogy nem fogja a humort meglátni benne, és valószínűleg sértődősködés, ordibálás és akár egy másik hím beavatkozásával is vége lehet a dolognak. Ismerkedni nem lehet úgy, hogy te előidézel egy helyzetet, ami majd összehoz titeket. Ez ciki, nem az, hogy valaki mondjuk 25 évesen szűz még. Vagy reagálj le jól egy élet adta helyzetet, vagy egyszerűen csak menj oda hozzá és közöld a szándékaidat kreatívabb, kedvesebb, egészséges mértékű félénkséggel karöltve.
2021. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Hülye vagy fiam? Ha nem csülökpörkölttel dobod meg, akkor tuti hogy buktad a csajt te szerencsétlen!!!
2021. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1.


Abszolút igazad van. Én kérek elnézést!

2021. jún. 7. 16:49
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem úgy tűnik, mintha egyet értenél velem... Amivel nincs gond, végülis nem az én dolgom, hogy mit csinálsz egy lánnyal. Egyszerűen csak óvva intelek attól, hogy hülyeséget csinálj. Le lehet engem értékelni, de akkor se fog változni a véleményem erről. De a második válaszoló gondolom sokkal építő jellegűbb volt, mint én, igaz? Tessék elmondani akkor, hogy mi a probléma a válaszommal...
2021. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
(irónia)
2021. jún. 7. 18:06
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

#4-es

Ez a humor kategóriába lett kiírva te szerencsétlen, nyilván nem gondolta komolyan a kérdező.

2021. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Általában szoktam érteni a humort, meg annak a fokozatait, és természetesen feltűnt a kategória is. Nekem komolynak tűnt a kérdés, mert már olvastam hasonlókat az oldalon. Őszintén kérdezem: mi a f*sz értelme van ennek a kategóriának? Meg ennek a kérdésnek? Szó sincs arról, hogy valami szarba harapott ember lennék, de egyszerűen nem értem, mi az Isten nyiláért kell ilyen felesleges szarokat kiírkálni az oldalra? Ennyire unatkoznak az emberek? De tudjátok mit, mondok valamit: Én vagyok a hibás. Miért? Mert én nem értem az úgynevezett "humort" és én pazaroltam el az életemből 15 percet a 3 válaszomra. Az egész oldal egy nagy szar, mert vagy baromságokat tesznek fel az emberek kérdés és válasz formájában, vagy trollság az egész. Tényleg ennyire van ideje itt mindenkinek? Vagy én b*sztam be a fejem valamikor?
2021. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az idióták köztünk élnek. Ez jó volt. 🤣
2021. jún. 7. 18:22
 9/13 A kérdező kommentje:

#7;


Ne haragudj! Nem gondoltam volna, hogy ez valakinek is megfordulhat a fejében.

2021. jún. 7. 18:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

:"D

Ezen hangosan felkacagtam:D:D:D ezen a kérdésen. :):) :)

2021. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!