Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik és én...

Van egy fiú aki tetszik és én is tetszem neki, de én nem akarom megszólítani hogy nehogy rosszul jöjjek ki belőle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb valakinek meg kell szólalnia.

Ez a 21. század. Ha akarsz valamit, tegyél érte.

De lehet hogy visszautasít? És akkor mi van? Te is fogsz majd visszautasítani fiúkat. Ez teljesen normális, nincs benne semmi gáz.

Ha nem tudod mit mondj, akkor csak mondd meg neki, hogy szimpatikus neked és szeretnéd megismerni közelebbről, és ha gondolja akkor elmehetnétek együtt valahova.

2015. jan. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
ha megoldható akkor kezdd el piszkálni (bökdösni meg ilyenek),majd csak reagál valamit.lehet hogy hülye ötlet jobbra nem futja.
2015. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából már elég rég óta ismerjük egymást.Nagyon sokan szekáljuk egymást,hülyülünk.Az igazat megvalava elég jól kijövünk egymással.


Bocsánat a helyesírási hibákért.

2015. jan. 23. 00:30
 4/7 szántóvető ***** válasza:
akkor kommunikáltok!nahát,akkor miért parázol?csak van valami közös amit szerettek csinálni,hívd el valahova.vagy örülni fog neki vagy visszautasít.
2015. jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj félek a vissza utasítástól, mert ha valami olyat mondok ami neki vicces vagy ilyesmi már megy is a haverjaihoz és elmodja nekik.

Másnap meg már az egész suli rajtam röhög. :(

2015. jan. 23. 00:46
 6/7 szántóvető ***** válasza:
hát ez gáz..lehet nem is szeret.csak kedvel.a 2 nem ugyanaz.
2015. jan. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem már volt ilyen és facebookon elkezdtem vele beszélni.


Aztán letiltott :D

2015. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!