Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A nőknek tényleg rosszabb a...

A nőknek tényleg rosszabb a humorérzékük mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 11:07
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#2


A kérdésemnek semmi köze az "itteni humorhoz", és én sem találom viccesnek ha valaki büfög :p

2021. jún. 10. 12:22
 12/30 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Alapvetően is utálom a fapofájú embereket"

Én sajnálom őket.

Aki nem képes apróságoknak is örülni, például az életet a lehető leghumorosabban felfogni, azt nem tudom, mi motiválja, hogy tovább szuszogjon.

2021. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Wadmalac ***** válasza:
100%

"én sem találom viccesnek ha valaki büfög "

Önmagában én sem, de van az a szituáció, ahol bizony az is olyan, hogy nem lehet kibírni röhögés nélkül.

Egyszer buliban egy haverom a rettenetesen hangos zene leple alatt, egy korsó sör egyben lehúzása után belekezdett egy olyan falrengető büfibe, erre pont elment az áram, vaksötét és csend lett és a feketeségben zengett a borzalmas tehénbődülés, visszhangzott a falakon.

Na ott konkrétan kitört a tapsvihar és a tömeges nyerítés.

2021. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Itt ahol élek, van egy középkorú nő, aki sokat tesz fel ingyen elhozható könyveket, senki nem érdeklődik, én ráugrok.

Nekem elég kedves, barátságos megjelenésem, hangom van, mindig csicsergő hangon üdvözlöm, köszönök, stb, ő meg: "hello, itt van, szia". Se egy mosoly, semmi.

Aztán látom, fullos ház, fullos verda, egészséges, a gyerekei szépek, -persze, nem látunk bele senki éleétbe 100%-ig, de hogy sosem mosolygott még, az is szentigaz. Soha. Mint akinek arcidegbénulása van. És ez csak egy példa.

Jó, hát nem is véletlen, én midnig a fiúkkal haverkodtam, és nem, nem a fingáson nevettünk.

2021. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Fsms ***** válasza:
69%
Ha ránézel a standup comedisek arányaira sokat elmond.
2021. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Wadmalac ***** válasza:
77%

"Mint akinek arcidegbénulása van."


Tellett botoxra.



Ha nem, megtippelem a kedvenc színészét.


Hmmmmmmmmegvan.

[link]

2021. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%

Bátran tippelhetnél az összes BK főszereplőjére, mindben kb ennyi tehetség volt. 10 mp jelenet, 3 órányi komoly nézés a következő jelenetig.

1 részt láttam 7 évesen, mikor vigyázott rám unokatesóm, hát inkább jött volna értem a Pennywise, az is jobb lett volna.

2021. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

A férfiaknak kutya kötelessége megnevettetni a nőket.

Ez azért okozott némi változást bennük az évezredek alatt.

2021. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Wadmalac ***** válasza:
77%

Na jó, azért Seagal bácsi legalább nagyot tud rúgni.

A komplett BK csapat összes évad alatt nem produkált annyi látványosat, mint ő egy átlagos jelenetben.

Leszámítva esetleg Szabó Erika fehérneműs villantását.

:P

2021. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%
Jó hát, bevallom, faterral meg kellett nézni ezeket a filmeket. De egy dolgot megtanultam. Hogy Stan Smith-et idézzem: "There is only one thing you need tou know about karate. Guns beat karate every time." :D
2021. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!