Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért gabalyodik mindig össze...

Miért gabalyodik mindig össze a fülhallgató zsinórja?

Figyelt kérdés
Mit vétettem ellene?
2021. jún. 15. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiába tekerem össze és teszem el szépen, művészien, később nem tudom egy-két csomó nélkül előszedni.
2021. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ilyen törvényszerűség,de egy rejtély az biztos.Ezt ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor belerúgok az ágy sarkába.Meg vagyok győződve róla,hogy nem én rúgok bele,mert miért tennék ilyet,hanem az ágy érzékeli,hogy ott vagyok és oda rántja a lábam.Rendesen lehet érezni ahogy odarántja.
2021. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már tudományosan is elemezték, és ott is az jött ki, hogy összegabalyodik.

Tedd fel egy cippzár két szárára, és húzd össze, amikor nem használod.

2021. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A zsinórja (de csak a zsinórja, a többirésze nem:) ) ; átkerül egy másik idődimenzióba; ahol az időben érzékeli; és emlékszik arra az állapotra; hogy ő már valaha volt összegabalyodva ilyen kis pici manók által; és tehát, visszaáll az időben egy ilyen korábbi állapotra; tehát az már nem pontosan ugyanaz a fülhallgató; hanem, egy korábbi verziója; amikor már nem is ismerted; tehát, tulajdonképpen; megfiatalodik mindig, újra -és újra a fülhallgatód; amikor te azt hiszed; hogy a zsebedben van; közben pedig nem is, mert átkerül egy másik dimenzióba; csak tudod te azt onnan visszarántani; így tehát előkerül; de az már egy múlt béli énje; sőt, még emlégszig arra is; hogy amikor a te zsebedben volt; ez is pedig szintén egy korábbi állapot; de nem annyira korábbi, mint a másik. :) Remélem, érthető. :):)
2021. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*mielőtt elhinné valaki; ez egy kamuszöveg volt amit rittyentettem szerényen; nempediglen egy valódiságozs informádzilyó. :):) :)
2021. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*még nem is ismeted; úgy jobb lenne talán (4pont-5pontvagyok:) --nemtalálomapontbillentyűt,ezértinkábbkiírtambetűvel :) )
2021. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyárilag ilyen aljas. De ez minden kábelre igaz.
2021. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan rejtélyes jelenség, amiért a vajaskenyér mindig a vajas felére esik. Vagy hogy az anyósülésen miért vannak hosszú szőke hajszálak, ha egy szőke nő sem ült benne. Vagy amikor mindig pont akkor kell hirtelen egy nagyot tüsszentened, amikor már majdnem kész a kártyavár rekordod. Vagy amikor befektetsz valamibe, mindig akkor kezd el esni az árfolyam. Vagy mindig akkor kezd el sírni a gyereked, amikor már majdnem elaludtál.

Ne aggódj, az össszegubancolódó vezetékre legalább van megoldás. Vegyél vezetéknélkülit. Akkor majd mindig a legrosszabbkor fog lemerülni. De legalább nem gubancolódik össze.

2021. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!