Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Életem legrosszabb füllhallgat...

Életem legrosszabb füllhallgatóját vettem a Tescóban. Visszavihetem?

Figyelt kérdés
Megvan a nyugta, akkor visszaadják a pénzt?

2021. márc. 17. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, mikor vetted. 3 nap max.
2021. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha személyes vásárlás volt, nem. Online vásárlásnál van elállási jogod csak. Ha hibás a termék akkor garanciális szervizelés vonatkozik rá, azzal az indokkal nem viheted vissza, hogy nem tetszik. Megpróbálhatod persze, de az üzlet nem köteles azt visszavenni, és a pénzed visszaadni.


Ha jó fejek, esetleg levásárolhatod az árát más vagy drágább termékre, de szintén nem kötelesek ilyesmit felajánlani.

2021. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Ha kibontottad, akkor bukó, teljesen mindegy hol/hogy vetted, mert higiéniai termék.

A kotont se viheted vissza.

2021. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Persze a Tesco oldalát meg ne nézd legközelebb...


[link]

2021. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A 4-esben linkelt szabály szerint igen, de ez a cég saját vállalása.

De így kötelező rájuk nézve. Tehát igen.

Alapesetben nincs sem 3 nap, sem 14, és garancia sincs 10 000 Ft alatt.

2021. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De legalább szolgálj már egy kis infóval, hogy mit kerüljünk el messzire!
2021. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most nem tudok a nevével szolgálni, de 7 ezer ft volt. Ez és egy 12 ezer forintos volt az üzletben, de sajna az olcsóbbikat választottam. Bár ki tudja, lehet a másik se különb...
2021. márc. 17. 22:56
 8/10 A kérdező kommentje:

Elvittem, de azt mondták, hogy nem vehetik vissza, csak ha hibás, és akkor is csak cseréről lehet szó. Ezt a pechet... Legszívesebben ott vágtam volna földhöz


(a fülest meg összetörtem volna:) )

2021. márc. 19. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nyugodtan boltvezető, panaszkönyv. Biztosan van nyomtatott verzója a szabályzatnak, kéznél, lehet arra is hivatkozni.
2021. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A férfi a főnökét is felhívta megkérdezni :/ Pontosabban a főnök hívta közben, és megkérdezte tőle
2021. márc. 20. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!