Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Földönkívüli a feleségem?

Földönkívüli a feleségem?

Figyelt kérdés
1994 be jöttem rá hogy nem idevalósi az asszony hanem földönkívüliről származik. Ojan furcsán beszél. A földön kívüli lénnyel. Az nem beszél hanem úgy sugarazza be az agyba. Ezt ők csipsz segítségivel amit nem vösz észre mikor űltetik az agyába akkor már utána hallja. Akkor hittem el mikor az udvarunkba le szált egy űrhajó. Teljesen nagy világoság volt és akkor utána meg világított a szeme mikor kigyütt az űrhajóbúl.

2021. jún. 27. 22:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Az enyém az.
2021. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Orvos látott-e már téged barátom :)
2021. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

27 év alatt nem sikerült elváni?

Hány évbe telt rájönni hogy egy idegent vettél el?

Én elég sok idegennel találkozom egy egy éjszakára még csak csak de elvevés elött azért megismerném...

2021. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Tetszik a stílusod, kicsit olyan, mint Polgár Jenőé, aki a "Vízbül veszi ki a zoxigént, teccik érteni?" aranyköpésével lett a Youtube "sztárja", anno! :D
2021. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Men in Black Hungary
2021. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
100%
Majd ha kiissza a Barkasból az akkusavat, akkor meg lehet ijedni.
2021. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
ez nem egy Balázs show-s részben volt benne??!!??
2021. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok a földönkívüli, ne kérdezősködj, addig lesz csak nyugi, hidd el. Mindent hallunk, mindent látunk. Tekerd be a fejed alufóliával, csak így tudsz elrejtőzni. Csak azér mondom mer nekem már zsong a fejem a sok hülyeségtől ami átjön.
2021. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!