Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Arrol mi a véleményetek?,hogy...

Arrol mi a véleményetek?,hogy a vezérigazgató fizetésemelést ad a munkásoknak, nekem is, erre én másnap kibérelek egy cabriot, azzal megyek dolgozni, s kiszállok, odamegyek a vezérigazgatóhoz, s pacsit adva neki közlöm: - Kössz a béremelést, haver.

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Az a véleményem, hogy ez egy kamu kérdés. Nagyon átlátszó. :) Jelentve.
2021. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy bilibe lóg a kezed... :-D :-D


Felébredtél már? :))

2021. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fizetésemelés álom neked vagy a cabrio bérlés?
2021. júl. 14. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Menjünk bele a játék kedvéért. Pont a bejárt előtt fogsz leparkolni, ahol a vezérigazgató pont ott telefonál mondjuk, a többiek is pont a közelben cigizgetnek, vagy hogy képzeled el? Nem látok rá sok esélyt.
2021. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Cigizésről nem volt szó, én azonban már sokszor futottam össze reggel kollégával még vezérigazgatóval is bejárat közelében is parkoltam (nem kell pont elötte) ugyhogy messze nem nulla az esélye.
2021. júl. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!