Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vezérigazgató mit csinálna...

Vezérigazgató mit csinálna ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha a fia a cégnél dolgozna. Rengeteg támadás érné, akár több irányból is. Dolgozna szépen, de harcból állna az élete. Ha nem keresi a konfliktust, akkor is felelősként tekintenének rá. Kevesebb prémiumot kapna, írásbeli figyelmeztetést, de a csaták akkor se szűnnének meg. Bármilyen vezetőhöz fordul, ha az adott személy egész nap látja a srác munkáját, akkor is azt mondják, hogy ő változzon, mindenki rendben van...Nem tudom hány határon kell túlmenő helyzetet kialakítani, hogy olyan vezető üljön az asztal mögé, aki ért is a felmerülő ügyek kezeléséhez. Vezérigazgató mit tenne ilyenkor, ha a fiával ezt csinálnák? Papír szerint értékes tagja a munkahelynek, gyakorlatban meg lábtörlőnek használják.
2021. febr. 21. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Bércsökkentés, amíg ez folytatódik..vagyis én ezt tenném.
2021. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez kicsit úgy tűnik, mint a játszótéren a veszekedő gyerekek.

Legtöbb esetben nincs szükség szülői beavatkozásra.

Kell annyi probléma a gyerekeknek is,amiből elkezdik elsajátítani a konfliktus kezelést.

Ugyanez van itt is.

Az hogy apu a főnök, ki esetben nem azt jelenti, hogy majd jön és elsimít mindent.

Mindenkinek magának kell megvívnia a kis csatáit.

Ha nem működik, akkor másik munkahely.

Sehogy sem venné ki jól magát, ha a főnöknek kellene kiállni a gyerekéért egy munkahelyi konfliktusban.

2021. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eleve soha nem venném oda a gyerekemet, ahol én vagyok a fönök. Ezzel ugyanis csak azt érném el, hogy a gyereket mindenki kapásból megutálja, nem azt nézik, mit tud, hanem arra gondol mindenki, hogy azért van ott, mert a vezérigazgató gyereke.

De ha egyszer elkövettem volna ezt a hibár, akkor a gyerekkel beszélnék, hogy váltson munkahelyet és tölem független pozicióban bizonyítsa, hogy nem protekcióra megy, hanem tényleg tudja, amit kell.

2021. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

itt a vezérigazgatónak kellene elgondolkoznia,mert azzal,hogy ezt csinálják a gyerekével,őt nem tisztelik.

aki pedig nem tisztel és nem fogadja el a helyzetet ami felett én rendelkezek,annak nincs helye a köreimben.


szóval ha a gyerek tényleg odateszi magát és mégis szopatják,akkor apunak kellene lépnie és kirúgni pár arcot,hogy észhez térjen a többi és hogy apu erőt demonstráljon.

2021. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikor a fia a Hr-esel beszélt, akkor mondta neki, hogy olyan munkakör kellene neki, ahol bèkésen dolgozhat, senki nem zaklatja, erre a nő azt vàlaszolta, hogy keressen máshol kis üzletet, más dolgozó is elment, ha nem tetszett neki valami...
2021. febr. 21. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiúcskának bizonyítani kell. Többet, mint másnak, de nem lehetetlen.

Ha csak a semmiért felveszi a nagy pénzt, akkor meg tűrjön

2021. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én eddig akárhol dolgoztam, ha a főnök oda vitte a gyerekét annak mindenki ki nyalta a fenekét. Senki egy rossz szót nem mer szólni a főnök gyerekének. Ha nem végzi a munkát se baj, csináljàk helyette. Szóval nem életszerű a kamu sztori. Te munkahelyen se jártál sose szerintem.
2021. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!