Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok suliban történt,...

Írnátok suliban történt, ciki, vagy vicces sztorikat? :D

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
7. osztályban páran (akik igy jóban voltunk) amikor vmi ünnepély volt az aulában ,mi bementünk az osztályterembe igy 7-8an ,aztán teleengedtünk egy kotont vizzel és csomót kötöttünkk a végére:D aztán dobálgattuk meg minden amikor bejött egy nagyon szigorú tanár!:D mindenki lebukott az asztal aláXD aztán felálllitott minket és akk kiesett vkinek a kezéből a vizzel felfujt koton XD(platty kb.ilyen hang volt)észrevette tanár és kérdezte miaz. Vki meg megszólal:lufii XDXDXDXD
2010. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Egy hetedikes táblára rárajzoltak egy f@szt és egy pin@t. az ofim vette észre, és utána nyelvtan előkészítőn elkezdte mondogatni, hogy majd elmagyarázzák, hogyan kell ráülni, és mit hova kell dugni. és azt, hogy rosszul rajzolták fel szerinte, és megkérdezte, hogy az kinek a szája. és állítólag kijavította... csak egyszer voltam előkészítőn.
2010. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
koleszban mindig átloktunk a láűnyokhoz amikor nem figyelt a portás, de a nevelök szobáji ott voltak ahol a lányoké, megbeszéltük lányokal hogy létrával mászun kfel az ablakbol de véletlenül mind egy nevelö szobájába kerültünk ö meg fent volt
2010. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Egy nagyon menő gyereknek a suliban hirtelen nekitámadott, az ott dolgozó szakács, jóska bácsi kutyája xD. Letépte róla a gatyát, majd egy szál f@szban rohant a budira és az egész suli kiröhögte:D xDDDDDD. De ez még nem volt elég...épp akkor volt a tanítás és kapott egy osztályfőnökit, mert kint volt a budiba egész nap és nem volt váltócucca:D xD xD xD xD
2010. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Velem az történt, hogy tornaórán öltözünk külön öltözőkben a fiúk és a lányok vannak. Már gyorsan átöltöztem ezért elkezdtem leskelődni (a lányokat), pont akkor jött a tornatanárnő, akit nem vettem észre mert még mindig kukkoltam, pont mögöttem volt amikor hozzámszólt halkan, hogy héé. De nem baszott le, csak annyit, hogy menjek vissza az öltözőbe, oké. A tanárnő a lányokhoz bekopogott és lebaszta őket valamiért, de azt jó lenne tudnom is :D Ilyen szerencsém még sose volt xDxDxD
2010. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Velem és a legjobb barátnőmmel az történt, h elballagtak a 8.-osok, és mi bőgtünk a budiba. bejött vki mi meg berohantunk 1 fülkébe. eddig 1 ember se jött, de aztán nem tudtunk kimenni mert 1 csomóan jööttek :D (szóval: beragadtunk a budiba, miküzben bőgve röhögtünk. kicsit hangosan úgyhogy lehet meghallották az emberek)


XD

2010. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!