Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok vicces, valós sztorikat?

Írnátok vicces, valós sztorikat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

papagájunk beceneve pulyka.tesóm megy be az állatosboltba,elkezdi az eladónak: pulyka-almot kérnék.

eladó nem értette,tesóm megismételte.

pulyka-almot?nem inkább papagájt?

jaaa de!

XDD

2010. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Öcsém egy kis méregzsák. Mindenért dúl fúl. Nagyon esőre állt az idő, és kitette az ablakon a kezét, hogy esik-e már. Erre leszarta egy madár:D nem is kicsit. A hülye meg nem h röhögne, hanem kiakadt hogy madárszar esik az égből:D
2010. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Kissebb koromban egy mondjuk közepesen frogalamas utca közepén elkeztem szarni, azt jött pàr cigàny, azt huhogtak, meg kibàltak, azt én meg megijettem, azt belestem a szaromba, azt mindenem olyan lett, azt hazafutottam vicces volt...
2010. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát szakattam az összes viccen XDXDXDXD
2010. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Egy haverommal elmentünk biciklizni a homokbányára (Cross pálya), a nagy lejtőnél volt pofám lehajtani az ő biciklijével. Annyit bicegtem meg minden, hogy leesett az ülés, és nem volt nálunk semmilyen csavarhúzó, amivel visszaszerelhetnék. Igy mentünk haza, hogy az én bicajom csomagtartóján volt az ülése, haverom mondta, hogy a V******a (egyik osztálytársnő aki k****) megörülne egy ilyennek, és úgy ülne rajta, hogy 1 hétig nem száll ki belőle. Ahogy haverom hajtotta a bicaját leesett az egyik pedál, a haverom elkezdte szidni a szegény bicikli családfáját és végig tolnia kellett a bringát.

Még csak 13 évesek voltunk :)

2010. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ikszdé xD ***** válasza:
29%

Bicikli családfa xDDDDD

Amugy már meséltem, nem tudom ki ismeri ki nem de azért elmondom megint:

Szóval az osztályunkban van egy b***, és egyszer felhívott, mondom neki hálló, ez itt a forró vonal xDD, lecsapta.

Másik ugyanevvel a sráccal:

Kirándulásra gyűjtöttük a pénzt, és mondom az egyik osztálytársamnak, le ne írd a nevét mert még begyull a papír, amilyen m*l*g xDD

Tudom, hogy gonosz tett részemről, de 1 hétig ezen röhögtünk :)) Szegény gyermek :)) Mondhatni mottóvá vált xD

2010. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Barátnőmmel kiraktunk egy plakátot a puszmegálóba h Micisapka eladó xd

mi egy óráig csak ott áltunk és röhögtünk,xd



tudjátok volt az a kérdés xDD:D:P:D:P

2010. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%

koleszban minden este lementünk a játszótérre sörözni és hintáztunk,természetesen full részegen viszamotorozni nehéz volt, ezért ugy döntöttünk hoyg toljuk de elfáradtun kés le standereztük a motorokat és azokon söröztünk tovább elmegy melletünk egy anyuka,és kislány valami madzaggal,akkor éppen lesza.rtuk, de én meg meguntam az ülést és leugrottam a motoromrol legyenesen a kislány elé.tudni kell ám,hogy szögezet bakancsomban nagyon kényelmesen éreztem magam, és azt veszem észre, hoyg a kislány elkezd bögni és azt orditja hogy gyilkos! gyilkos! hát mi meg nem vártuk meg amig a 30 járör a környéköl lecsekolja hoyg mi van, , ezértgyorsan visz mentünk koleszba bevágotunk ágyba és minden fasza,de reggel arra kelek hogy mindenki ott röhög,mondom mi van? jött a válasz-

nem emlékszel? este a kislány..

jah de.. mi lehetett a baja?

a többiek cask tovább röhögtek és akkor eszméltem rá hogy egy cafatoká szagattot kiscica van a talpamon vérbe fagyva :D

2010. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
a kislányt kárpotoltam egy uj cicával,a szülöt meg 5000 forintal :D
2010. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
szerencsére nem lett birosági ügy :D
2010. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!