Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges agresszívan aludni?

Lehetséges agresszívan aludni?

Figyelt kérdés
Van olyan aki agresszívan alszik a válaszolók közül?

2021. júl. 21. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, a vejem úgy horkol, hogy aki nem ismeri, az halálra rémül, akkorákat horkant, hogy egy vaddisznó is pánikba esne.
2021. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én olyan agresszívan alszom, hogy minden reggel szétvert arccal ébredek.
2021. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Álmomban már többször levertem a Bruce Lee-t, lerúgtam a Chuck Norris fejét és kiütöttem a Madárt és ettől egész nap pompásan érzem magam, csak a szoba romjainak eltakarítása ad egy kis melót, de pár nap alatt többnyire sikerül elvégezni.
2021. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer álmomban nem is tudom már hogy pontosan miért, de viszonylag nagyot kellett ugorjak.

Szegény macska haverom az ágy alsó végéről gyorsan átkerült a szoba túlsó végébe.

2021. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
2021. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Szerintem olyat csak a tasmán ördög tud.


Én próbáltam simán rövid idő alatt gyorsan sokat aludni, de az se megy.

2021. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy értette, hogyha épp bosszant valami lefekvés előtt, akkor lehetséges-e kizökkenni a feszült hangulatból hamar. Kérdező, én már feküdtem már le így. Beletelt kb 1.5 órába, de elaludtam.
2021. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!