Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Munkát keresek! (bővebben...

Jelen! kérdése:

Munkát keresek! (bővebben lent) (? )

Figyelt kérdés

Teljesen új vagy alig haszált gösser fajtájú citromos ízben kapható sört szeretnék rendelni Gyula és Veszprém környékén egyszóval a BAZ megyében. Sárga színben és ha lehet az eredtei csomagolásában igényelném.Ha valaki tud ajánlani ilyen ingatlant vagy ehhez hasonló háziállatot vagy bárilyen információt tud az elkövetőről kérem jelezze a legközelebbi sarki boltban, vagy az alábbi email címen: 06-69-6969-6969

Továbbá egy szerencsés játékosnak kisorsolunk egy álomkonyhát is (kisbetűs rész: amely ébredés után eltűnik)


És egyúttal szeretnék Boldog új évet kívánni magának tiszteletre méltó ügy1/2!


2010. aug. 27. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy eladó gössermintás macskám amit féláron eladnék,de bemenni nem lehet mert az ajtó elakadt,és az utcán sincs már ahol hagytam az iskolatáskát,ezért 300 ft értékbe vásárolnák kutyákat a vegyesboltban a geszti pétertöl
2010. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mekkora arcok vagytok máár:D
2010. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LOOL:D
2010. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tudok nem, azaz: NEM használt Sopronit, és esetleg Tesco Value-utánzat sör-t is.

Ha érdekel, hivj ezen a számon: 00-30-34447-375783-236-3767-56889-0725-67767

2010. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!