Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Internetes munkát keresek?...

Internetes munkát keresek? EGy 14 éves srác vagyok, tudok gépirni, van számalszámom!

Figyelt kérdés
Fontos lenne mivel kell a pénz mert a család nyaralni szeretne!
2011. júl. 11. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Internetes munka nem sok létezik, és ami létezik, abban sem vehetsz részt.
2011. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Ja,... ja... :-[[

Én meg 56 éves vagyok, internetes munkát keresek, tudok gépírni, weboldalt készíteni, webáruházat adminisztrálni...

Van számlaszámom és két tanuló gyerekem...

(Nyaralásra nem is gondolunk.)

2011. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont internetes???

14 évesen szülői beleegyezéssel már dolgozhatsz!!

Ha napi 1000 ft-ot keresel az sem rossz,mivel nem dolgozhatsz többet egy bizonyos havi óraszámnál.

Tehát 1-2000ft-ot ha keresel egy nap,30 nap ez a hónap 30*1500 = 45000 tehát egy ember heti nyaralása a Balatonnál megvan...és gondolom szüleid is keresnek....

2011. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de valaki konkrét munkát tudna?
2011. júl. 16. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy nem létezik ilyen internetes munka.
2011. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
webcam? xD
2011. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kérdésed kiírása rögtön nem valami jó referenciamunka.
2011. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én meg 26 vagyok, van diplomám, több programnyelvet ismerek, tudok vakon írni, van számlaszámom és szeretnék bármit dolgozni.

Szerinted ha lenne konkrét munka akkor itt ugranának és megosztanák veled? Ha tudnék ilyenről én elvállalnám, vagy ha nem is én, akkor előbb a munkanélküli barátaimnak ajánlanám.

Internetes munkák közül a többség kamu, amit tényleg lehet csinálni az webfejlesztés, fordítás, írás. Amíg van ember aki órákat is hajlandó utazni, hogy gépeljen, nem fogják otthonra kiadni. Hiszen úgy szem előtt van, a munkáltató megismeri, könnyebb változtatni, új munkákat rábízni...

2011. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen van internetes munka és nem kamu!!! Weblapokat csinálsz azt pedig pénzért árulod egy kettőt felraksz free be és ha rákapnak beindul az üzlet 2. eset játék szervereket hostolsz abból is tudsz valamennyit behozni 3. verzió saját játékszervered van és vip opciót hozol létre sms rendszert rendelsz 500-600 ft ért havonta amit meg befizetnek hónap végén ki tudod venni.
2011. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem tudom most miért kell kiakadnia mindenkinek amugy aki a webcamet irta az pontosan mit akart mondtani mert nem értem
2011. júl. 20. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!