Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha 2019 elején utaltak 10...

Ha 2019 elején utaltak 10 ezer forintot a bankszámlámra, de már kivonták ugye a régi 10 ezrest a forgalomból, akkor azt hogy tudom átváltani az újabb 10 ezresre?

Figyelt kérdés
Kb. 2019 februárban utaltak nekem 10 ezer forintot a bankszámlámra, de a régi 10 ezer forintos bankjegynek 2019. december 31-én volt a bevonási határnapja és én nem váltottam át a bankszámlámon, mert nem tudom hogy hogy kell és szerintem még mindig a régi 10 ezresként van a bankszámlámon.

2021. júl. 25. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Te hülye vagy vagy csak vicces akartál lenni?
2021. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a számládon lévő pénz, az nem olyan, mint a papírpénz, amit néha leváltanak. Ha fel akad venni a számláról a pénzt, akkor az aktuálisan forgalomban lévő papírpénzt fogod kapni.
2021. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valamiért át lett állítva a kérdésem kategóriája
2021. júl. 25. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A számlád az nem úgy működik hogy felnyitom és belerakom a pénzt vagy nem is tudom mire gondoltál 😁 az a pénz megvan a számládon, semmit nem kell módosítanod, ha leveszed a pénzt azt a 10 ezrest kapod ami na forgalomban van. Vagy ha évek múlva veszed le és akkor esetleg megint másmilyen 10 ezres lenne forgalomban akkor azt a 10 ezret adja a gép ami akkor érvényes
2021. júl. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!