Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nincsis mindenki fenn myvipen? :O

Nincsis mindenki fenn myvipen? :O

Figyelt kérdés

Pedig akit keresek mindenkit megtalálok majdnem.

2.904.396-an vannak felregisztrálva. magyarországon meg 10.000.000 ember él.:D ezvicces xDDD


2010. aug. 28. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne mindenkinek fenn lennie?Mi ebben a vicces?
2010. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
pl a hajlékatalnok sincsenek fent, őket is meg szoktad keresni? meg a nagyszüleid volt osztálytársait? meg a cigánysorról dzsonikát? meg a kéthónapos unokaöcsémet? stb stb... van még 1-2 társ-i csoport, akik nincsenek fent :-) de te főként csak a saját csoportodból keresgélsz embereket, mert csak őket ismered, nekik meg általában van...
2010. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt a majd 3 milliót kb. felezd meg, mert a legtöbb fiatal 2szer regisztrál.
2010. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

inkább 3 karaktere van minden embernek rajvipen, mivel először megcsinálja az első kariját, azt felhúzza lvl 80-ig, majd csinál egy palát azt is felhúzza lvl 80-ig de mikor már megvan a lvl80 akkor kiírja, hogy "nemhasználom jelcsizz másikon" és akkor csinál még 1-et és az lesz a végleges :)

Remélem tudtam segíteni :)

2010. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a 3 millió kevesebb mint a 10 millió, csak megkéne tanulni a számokat....

am meg a myvip gáz, használj facebookot...

2010. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

minden második ember Magyarországon 75 év feletti, ők aligha neteznek(babi néni kivétel, aki nagyanyám egyik szomszédja am)

minden harmadik ember Magyarországon 5 év alatti gyermek, akik biztos hogy nem neteznek, vagy ha mégis, akkor csak játszanak.

minden negyedik pedig 6-20 éves, ők/mi vagyunk azok akik használják a myvipet.

reklámot am tartsd meg magadnak

2010. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

facebookot használok:D myvipen csak ritkán.

amúgymeg mitkell itt izélnii?:D

ennél sokkal értelmetlenebb kérdések vannak és most eztilyen halálosan komolyan veszitek.xD

2010. aug. 28. 17:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Kül számold bele, hogy sok más országból is vannak. vegyük például engem.:D Én Ukrajnai vok :D nyugottan felvehetsz ismerősként :D
2010. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én ugyan fenn vagyok, de már 4 éve nem tudok belépni, mert elfelejtettem a jelszavam. :D Néha erőt veszek magamon és megpróbálok megint bejutni, de hiába... Mondjuk akkor még nem találtam elfelejtett jelszó funkciót, vagy nem működött normálisan....

Ez komoly amúgy.


XD

2010. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

F@szom hee

"ennél sokkal értelmetlenebb kérdések vannak és most eztilyen halálosan komolyan veszitek.xD"

de ha mondjuk senki se ír komoly válaszokat, akkor meg itt rinyálnál, hogy "miért nem tud vki normálisan válaszolni ???"

De persze csak szerintem :D

2010. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!