Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » SOS! Valamit elrontottam a...

SOS! Valamit elrontottam a tejberizs készítése közben és tejbefőzelék lett. Mit csináljak??

Figyelt kérdés

Ma délután megrendeltem életem első sushiját,de az első falat után rájöttem, hogy nem ízlik, emiatt megpróbáltam a legoptimálisabb módon felhasználni a benne található alapanyagokat. A halat a macskának adtam, a rizsből pedig megpróbáltam a fent említett ételt megfőzni, mert anyukám azt mondta hogy ez a legegyszerűbb étel és senki nem tudja elrontani. Ekkor váratlan dolog történt. Cukor helyett véletlenül lisztet raktam bele. De még minden rendben volt, amíg ijedtemben megrándult a kezem és a cigaretta hamuja beleesett az edénybe. Megpróbáltam a károk minimalizálását más összetevők hozzáadásával. De előtte a kanállal ki szerettem volna venni a hamut. Sajnos nem jártam sikerrel és beleragadt a kanál a tejbefőzelékbe. Ezután néhány összetevő hozzáadásával kíséreltem meg az eleség felhigítását a kanál visszaszerzése és a sütés befejezése érdekében.

Lehetséges még ezt helyrehozni? Válaszokat előre is köszönöm!



2021. aug. 7. 18:25
 1/5 anonim válasza:
71%

Benézted a kategóriát öcsi, ez nem a "humor".

YOLO LMFAO LOL LULZ

2021. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Segítséget szeretnék kérni, nem érdekelnek a beszólások
2021. aug. 7. 18:44
 3/5 anonim válasza:
89%
Te kis humor Herold
2021. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Keverj hozzá még forró vizet,attól megolvad,aztán sok cukrot meg lekvárr nyomj bele,hogy elvegye a hamu ízét.
2021. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Vicces:)


Csak kamu, khm, akarom mondani, hamu kérdés.

2021. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!